کد خبر: ۲۵۷۹۹۷
تاریخ انتشار: ۳۰ آبان ۱۴۰۰ - ۱۵:۱۴
از این تعداد ۲۰۱۲ مشترک دولتی مصرف بهینه داشته‌اند و ۲۱۲ مشترک اخطار دریافت کردند که بی‌توجهی به اخطارها سبب قطع گاز ۶۶ مشترک شد.

گاز ۶۶ اداره دولتی استان تهران قطع شد

مدیرعامل شرکت گاز استان تهران از بازدید حدود ۲۸۰۰ اداره و اماکن دولتی این استان از ۱۲ تا ۲۵ آبان‌ماه امسال برای کنترل مصرف بهینه گاز طبیعی خبر داد و اظهار کرد: گاز ۶۶ مشترک در پی بی‌توجهی به اخطارها قطع شد.

به گزارش اعتدال به نقل از شرکت ملی گاز ایران، سعید توکلی درباره جزئیات این بازدیدها گفت: از حدود ۲۸۰۰ بازدید اداره و اماکن دولتی، ۱۷۰۷ مورد در شهرستان‌ها و ۱۰۷۴ مورد از آن در شهر تهران انجام شده است.

وی تصریح کرد: از این تعداد ۲۰۱۲ مشترک دولتی مصرف بهینه داشته‌اند و ۲۱۲ مشترک اخطار دریافت کردند که بی‌توجهی به اخطارها سبب قطع گاز ۶۶ مشترک شد.

مدیرعامل شرکت گاز استان تهران بیان کرد: دمای رفاه ۱۸ تا ۲۲ درجه سانتی‌گراد است و الزام اداره‌ها و سازمان‌ها به خاموش کردن سیستم گرمایشی پس از پایان ساعت اداری و بهینه کردن سیستم موتورخانه‌ها هم موضوعی ضروری است و به همین دلیل بازدید سرزده و بدون اطلاع قبلی، پس از پایان ساعت اداری، از اماکن انجام شده و در صورت خاموش نبودن سیستم گرمایشی و تکرار این کار، اخطار قطع جریان گاز صادر شده است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
تازه‌های کسب و کار
عکس خبری