کد خبر: ۲۵۷۹۷۴
تاریخ انتشار: ۲۹ آبان ۱۴۰۰ - ۱۱:۳۱
سرمربی تیم فوتبال وردربرمن که به جعل کارت تزریق واکسن کرونا متهم شده است، برای جلوگیری از تشدید آشفتگی وضعیت این باشگاه از سمت خود استعفا کرد.

کارت واکسن جعلی مربی آلمانی جنجال به پا کرد!

مارکوس آنفانگ سرمربی تیم فوتبال وردربرمن و دستیارش فلورین یانگ در پی افشای سندسازی‌شان برای بهره‌مند شدن از خدمات و امکانات منحصر به شهروندان دارای کارت واکسن کرونا از سمت خود استعفا کردند.

باشگاه وردربرمن روز گذشته (جمعه) اعلام کرده بود که سرمربی تیم و دستیارش از سوی مقامات محلی تحت بازجویی قرار گرفته‌اند تا صحت و سقم اتهامات نسبت داده شده به آنها بررسی شود.

آنفانگ و یانگ تأکید داشتند که مرتکب هیچ تخلفی نشده‌اند و با این حال با شدت گرفتن جنجال‌ها درباره جعلی بودن مدارک واکسن‌شان، آنها تصمیم گرفتند که دست از هدایت تیم بکشند.

آنفانگ در این خصوص گفت: به دلیل استرس بسیاری که به خودم، باشگاه، تیم و خانواده‌ام وارد آمده است، تصمیم گرفته‌ام که فوراً از سمت خود به عنوان سرمربی تیم وردبرمن استعفا کنم. من از مدیریت باشگاه درخواست کردم که قراردادم را فسخ کند و باشگاه هم آن را پذیرفت. من برای وردبرمن آرزوی موفقیت دارم.

باشگاه وردربرمن هنوز تخلف سرمربی مستعفی و دستیار او را تأیید نکرده اما دلیل موافقت با استعفای آنها را جلوگیری از ادامه ناآرامی‌های باشگاه اعلام کرده است.

ارائه مدرک واکسیناسیون برای بهره‌مندی از خدماتی مانند رستوران‌ها و سایر مکان‌های عمومی، بسته به مقررات ایالت‌های مختلف آلمان، الزامی است. تیم وردربرمن که فصل گذشته از بوندس‌لیگا سقوط کرد، اکنون در رده هشتم جدول بوندس‌لیگای ۲ قرار دارد.

نام:
ایمیل:
* نظر:
تازه‌های کسب و کار
عکس خبری