کد خبر: ۲۵۷۴۸۶
تاریخ انتشار: ۰۳ آبان ۱۴۰۰ - ۱۱:۵۵
راه‌های زیادی وجود دارد تا پدرتان را سورپرایز کنید و احساس خاص بودن به او بدهید.

در آستانه روز پدر بیشترتان در فکر این هستید که برای روز پدر چی بخرم. بعضی‌ در فکر خریدن هدایای گران قیمت هستید و بعضی هم ایده خاصی برای هدیه روز پدر و سورپرایز روز پدر ندارید. راه‌های زیادی وجود دارد تا پدرتان را سورپرایز کنید و احساس خاص بودن به او بدهید. برای مثال خرید یک شاخه گل رز ، شاید به‌ نظر ساده برسد اما هدیه‌ ای فوق‌العاده و خاص است که نه تنها عشق و محبت شما به پدرتان بلکه حس خاص بودن را به او منتقل خواهد کرد.در این مقاله چند ایده‌ی جالب برای سورپرایزکردن پدرتان را به شما معرفی ‌می کنیم. شما می‌توانید مناسب‌ ترین ایده‌ها را با توجه به شرایطتان انتخاب کنید و با سورپرایز روز پدر امسال هم لبخند را به لب پدرتان بیاورید. به پدرتان یک روز مرخصی از کارهای همیشگی را بدهید.یکی از ساده‌ ترین ایده ها برای روز پدر که اتفاقا کم هزینه هم هست این است و می تواند کارهای مورد علاقه‌ اش را که تا به حال نتوانسته به آن بپردازد، انجام دهد. برای این ایده وظیفه‌ های پدر را بین خود و خواهر بردارهای خود تقسیم کنید و بگذارید که پدرتان در این روز با خیال راحت تفریح و استراحت کند.

خاص‌ ترین خاطرات‌ با پدرتان را دوباره تداعی کنید.هر بچه‌ ای در طول زندگی‌ اش عکس‌های جالب و خاطره انگیز با پدرش دارد. با پدرتان عکس‌های قدیمی‌ را مرور کنید و یکی از جالب‌ ترین عکس‌ها را انتخاب کنید و آن را بازسازی کنید.یک ایده جالب برایسورپرایز روز پدر این است که او را به یک سفر کوتاه و هیجان انگیز ببرید. اگر پدرتان اهل سفر و ماجراجویی است، چه هدیه‌ای از این بهتر که او را به یک سفر جدید دعوت کنید. یا یک کوهنوردی یک روزه، پیکنیک ساده در پارک جنگلی برایش تدارک ببینید.مهم این است که مکان‌ هایی که انتخاب می‌کنید مورد علاقه‌ اش باشد. می توانید ماگ مورد علاقه پدرتان را سفارش دهید و طرح لیوان روز پدر را از عکس های دو نفرتان انتخاب کنید.

مطمئن باشید با این توجهات سورپرایز روز پدر را برایش خاطره‌انگیز می‌کنید.سرگرمی مورد علاقه‌ ی پدرتان را به او هدیه دهید.مثلا اگر ورزش خاصی را دوست دارد، یک دست لباس ورزشی یا ابزارهای آن ورزش را برایش خریداری کنید. اگر عاشق گل و گیاه است، خرید گیاه آپارتمانی یک سوپرایز ویژه برای اوست. اگر اهل مطالعه و نوشتن است، کتاب‌های مورد علاقه‌اش یا دفتر و قلمی زیبا برایش تهیه کنید. خلاصه اینکه سرگرمی مورد علاقه‌اش را پیدا کنید و با خریدن هدیه‌‌ ای مرتبط با آن پدرتان را تشویق کنید که به سرگرمی‌ هایش بیش‌ تر از قبل توجه کند.حرف‌ دلتان را برایش بنویسید یک ایده عاشقانه برای روز پدر که هیچ هزینه ای هم برای شما ندارد این است که روی یک تکه کاغذ چند جمله‌‌ ی محبت‌ آمیز برای پدرتان بنویسید.

نام:
ایمیل:
* نظر:
تازه‌های کسب و کار
عکس خبری