کد خبر: ۲۵۶۹۶۹
تاریخ انتشار: ۱۱ مهر ۱۴۰۰ - ۱۳:۲۱
در دنیای امروز و با پیشرفت بشریت در ابعاد مختلف، یادگیری زبان انگلیسی برای مردم در سراسر جهان اولویت بسیار بالایی یافته است.

البته که روشهای مختلف و بسیار متنوعی برای یادگیری زبان وجود دارد. همچنین، اهداف هر فرد نیز ممکن است از آموختن زبان با دیگری کاملا متفاوت باشد.
برخی این زبان را به قصد زندگی در خارج از کشور، برخی به جهت آمادگی برای آزمون آیلتس، برخی برای کسب موفقیت بیشتر در موقعیت شغلی خود و... یاد می گیرند.
بنابراین اگر شما نیز علاقه مند به یادگیری سریع زبان انگلیسی هستید ، حتماً ما را تا انتهای این مقاله دنبال کنید و تغییری اساسی در نحوه یادگیری و همچنین مدت زمان یادگیری زبان انگلیسی خود ایجاد کنید.
توجه داشته باشید که وقتی میخواهید برای یادگیری زبان، یک کلاس زبان انگلیسی را انتخاب کنید، چه به صورت آموزش زبان آنلاین و حضوری و چه به صورت تدریس خصوصی زبان و یا کلاس گروهی، باید از قبل موارد مختلفی را مورد بررسی قرار دهید تا بهترین انتخاب را داشته باشید.
در این قسمت قصد داریم تا شما را با یکی از برترین و موفق ترین برگزار کنندگان تدریس خصوصی آنلاین زبان انگلیسی آشنا نمائیم.


در ابتدا کمی آشنایی با آموزش زبان آنلاین انگلیشدان!

آموزش آنلاین زبان انگلیسی انگلیشدان به سرپرستی محسن کشاورزی با هدف برگزاری کلاسهای خصوصی زبان انگلیسی شروع به فعالیت نمود.
انگلیشدان به آدرس www.englishdon.ir تمرکز خود را بر روی برگزاری کلاس های تدریس خصوصی زبان به صورت آموزش زبان آنلاین قرار داده است.
برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد کلاس های آنلاین زبان انگلیسی انگلیشدان از طریق لینک زیر اقدام نمائید.
ورود به سایت آموزش آنلاین زبان انگلیشدان از اینجا
حالا میرویم سراغ اصل مطلب؛ یعنی معرفی کلاس آموزش خصوصی زبان انگلیسی انگلیشدان، یکی از برترین کلاس های تدریس خصوصی مکالمه زبان انگلیسی در ایران.

مهم ترین ویژگی های آموزش آنلاین زبان انگلیسی انگلیشدان

حالا در این قسمت از مقاله قصد داریم تا مهم ترین ویژگی هایی که موجب تمایز کلاس های زبان انگلیسی خصوصی انگلیشدان می شود را بررسی کنیم و جزئیات مورد نیاز شما از کلاس ها را در اختیارتان قرار دهیم.
• انگلیسی را سریع و کاربردی بدون اتکا به کتاب یاد میگیرید. کلاس زبان آنلاین انگلیشدان تمرکز اصلی را بر روی آموزش و یادگیری عبارات کاربردی و روزمره قرار داده است.

• تدریس غیر مستقیم دستور زبان انگلیسی به شیوه کاربردی و واقعی برای تسهیل استفاده از دانش دستور زبان انگلیسی در مکالمه و نوشتن.

• علاوه بر کلاس زبان آنلاین اصلی ، در یک دوره آفلاین مکمل به صورت رایگان نیز ثبت نام می شوید؛ در این مرحله با معلمان و مشاوران آموزشی در ارتباط کامل هستید ، مشکلات خود را حل می کنید ، جزوات درسی و درسنامه دریافت می کنید ، تکالیف خود را بازبینی می کنید و ...

• برگزاری اولین جلسه کلاسهای تدریس خصوصی مکالمه زبان انگلیسی کاملاً رایگان است که به دانش آموزان امکان می دهد کیفیت کلاس ، روش تدریس معلم خصوصی زبان و سایر عوامل را بررسی کرده و در صورت تمایل ثبت نام کنند. این جلسه در تمامی کلاس های حضوری و غیر حضوری، به صورت آموزش مجازی زبان انگلیسی انجام می شود.

تدریس خصوصی زبان انگلیسی انگلیشدان مختص چه کسانی است؟!

توجه کنید که برای شرکت در کلاس آموزش زبان انگلیسی خصوصی انگلیشدان، باید حداقل یکی از موارد زیر را داشته باشید. در غیر اینصورت لزومی ندارد تا در دوره های خصوصی زبان انگلیشدان شرکت نمائید!
• نیاز به یادگیری عمیق ، واقعی و عملی دارید. این بدان معناست که شما از آموزشهای سطحی که واقعاً برای شما کارساز نیست خسته شده اید و می خواهید انگلیسی را به گونه ای یاد بگیرید که بتوانید از آن در موقعیت های مختلف ، هنگام مکالمه ، نوشتن و ... استفاده کنید.

• یادگیری زبان انگلیسی در کوتاه ترین زمان برای شما مهم است. ممکن است قصد مهاجرت یا سفر به یک کشور انگلیسی زبان را در آینده ای نزدیک داشته باشید یا از شرکت در کلاسهای ضعیف با فرایند یادگیری آهسته خسته شده باشید. در این حالت، یادگیری سریع زبان انگلیسی برای شما مهم است.

• بسیار برایتان مهم است که مکالمه انگلیسی خود را تقویت کرده و به مکالمه روان برسید. این را می توان مهم ترین و گاه دست نیافتنی ترین نیاز هر زبان آموز برای یادگیری زبان انگلیسی دانست که آموزشگاه آنلاین زبان انگلیسی انگلیشدان اقدامات خاصی را برای برآوردن آن انجام داده است.

• شما از عدم بدست آوردن پاسخ سوالات و ابهامات خود در مسیر یادگیری زبان خسته شده اید. ممکن است سوالاتی در ذهن شما وجود داشته باشد و به مرور زمان بدون دریافت پاسخ آنها را فراموش کنید. این مشکل در کلاس آنلاین زبان انگلیشدان با حضور اساتید و مشاورین قدرتمند و با برخورداری از پشتیبانی های تمام وقت برطرف شده است.

• بخواهید که یادگیری زبان را با مدرس زبان بسیار مطلع ، مهربان ، صبور و پیگیر ادامه دهید. معلم زبان آنلاین های انگلیشدان یکی از برترین اساتید خصوصی زبان انگلیسی در ایران از نظر دانش و رویکرد حرفه ای به زبان آموزان می باشند.

با آموزش آنلاین زبان انگلیشدان، یادگیری زبان چقدر طول میکشد؟!

در پایان این مقاله، ما می خواهیم به یکی از سوالات متداول اکثر زبان آموزان پاسخ دهیم.
سوالی که مطرح می شود این است که با همه این شرایط، مدت زمان یادگیری زبان انگلیسی چقدر است؟!
احتمالاً می دانید که مدت زمان لازم برای یادگیری زبان انگلیسی به عوامل مختلفی بستگی دارد؛ مانند میزان انرژی که زبان آموز به کار می گیرد، کیفیت تدریس معلم و سطح دانش وی، خدمات پشتیبانی و مشاوره که از طرف آموزشگاه زبان ارائه می شودو... .
اما همانطور که در ابتدا ذکر شد، با آموزش مجازی زبان انگلیشدان، شما در کوتاه ترین زمان یادگیری زبان انگلیسی را تجربه خواهید کرد، تنها شرط این است که تمرینات مربوطه را که معلم زبان خصوصی شما از شما می خواهد را به موقع انجام دهید.
همچنین می توانید برای مشاهده شرایط کلاس ها به صفحه تدریس خصوصی زبان در انگلیشدان بروید.
منبع: تدریس خصوصی زبان انگلیسی آنلاین انگلیشدان

نام:
ایمیل:
* نظر:
تازه‌های کسب و کار
عکس خبری