کد خبر: ۲۵۶۹۶۶
تاریخ انتشار: ۱۱ مهر ۱۴۰۰ - ۱۲:۵۱
در این حادثه جمعیت حدود ۱۵۰ نفری افراد تماشاچی حضور داشت که بر اثر تصادف خودروی برلیانس با آمبولانس و واژگونی خودرو برروی افراد حاضر در صحنه تعدادی مصدوم و فوت شدند

تجمع در محل حادثه باعث یک تصادف دیگر شد

۲ کشته و ۱۲ مصدوم بر اثر برخورد خودروی سواری با آمبولانس در شهرستان دماوند.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما،2 تکنسین اورژانس 115 دماوند در حادثه برخورد خودروی سواری در جاده تهران فیروزکوه حد فاصل روستای سربندان مصدوم شدند.

رئیس مرکز حوادث و فوریت‌های پزشکی شهرستان دماوند گفت: عصر شنبه یک دستگاه خودرو تیبا در محور فیروزکوه به دماوند محدوده سربندان با عابر پیاده برخورد کرد و بلافاصله با اعلام گزارش به سامانه ۱۱۵، عوامل امدادی به محل حادثه اعزام شدند.

رزمگه افزود: عوامل اورژانس با حضور جمعیت ۱۵۰ نفری تماشاچی در محله حادثه مواجه شدند و در این هنگام آمبولانس امداد که در حاشیه جاده استقرار داشت، ناگهانی یک دستگاه خودروی برلیانس با آمبولانس برخورد و سبب واژگونی خودروی امدادی شد که در این راستا، دو امدادگر مجروح شدند.

وی گفت: بر اثر تصادف خودروی برلیانس با آمبولانس و واژگونی خودرو برروی افراد حاضر در صحنه تعدادی مصدوم و فوت شدند که مصدومان این حادثه توسط اورژانس امدادرسانی شدند.

رزمگه افزود: در این حادثه، دو نفر از تکنسین‌های اورژانس ۱۱۵ نیز آسیب دیدند و براساس آمار اعلام شده، ۲ نفر فوت و ۱۲ نفر مصدوم شدند

نام:
ایمیل:
* نظر:
تازه‌های کسب و کار
عکس خبری