کد خبر: ۲۵۶۸۸۲
تاریخ انتشار: ۰۸ مهر ۱۴۰۰ - ۱۶:۱۷
رییس پلیس آگاهی استان البرز با انتشار تصاویر باند زورگیران در سطح استان، از شهروندان و مالباختگان خواست تا زورگیران مسلح را شناسایی کنند.

مردم این زورگیران مسلح را شناسایی کنند+عکس

سرهنگ محمد نادربیگی، رییس پلیس آگاهی استان البرز، در جمع اصحاب رسانه، گفت: در پی وقوع چند فقره زورگیری با تهدید سلاح سرد توسط سرنشینان یک دستگاه خودرو سمند در مناطق مختلف شهر کرج، بررسی موضوع به صورت ویژه در دستورکار اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی افزود: کارآگاهان در تحقیقات اولیه خود متوجه شدند که متهمان در یک گروه چهار نفره به وسیله یک دستگاه خودرو سمند در مناطق خلوت و کم تردد شهر سوژه‌های خود را انتخاب کرده و با تهدید سلاح سرد اقدام به سرقت لوازم با ارزش آن‌ها از قبیل وجه نقد، طلا، ساعت و گوشی تلفن همراه می‌کنند.

رییس پلیس آگاهی استان البرز بیان کرد: متهمان به چند فقره سرقت به این شیوه اعتراف کردند و با دستور دادیار دادسرای عمومی و انقلاب شهر کرج، تصاویر متهمان در رسانه‌ها و جراید بدون پوشش منتشر می‌شود تا چنانچه شهروندان توسط این باند مورد سرقت قرار گرفته‌اند برای طرح شکایت و یا پیگیری پرونده به پلیس آگاهی استان البرز واقع در کرج-میدان طالقانی-بلوار تعاون ساختمان پلیس آگاهی و یا دادسرای عمومی و انقلاب ناحیه سه کرج مراجعه کنند.

 

نام:
ایمیل:
* نظر:
تازه‌های کسب و کار
عکس خبری