کد خبر: ۲۵۶۵۵۴
تاریخ انتشار: ۲۸ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۳:۵۵
یک زن اهل بولیوی در حال خوردن برگر از یک رستوران " هات برگر "در سانتا کروز بود که ناگهان از چیزی که در دهان او گیر کرد شگفت زده شد.

انگشت آشپز در ساندویچ مشتری جا ماند

زنی که در یک رستوران فست فود در بولیوی مشغول خوردن همبرگر بود، از کشف انگشت قطع شده انسان در ساندویچ خود وحشت زده شد.

استفانی بلافاصله تصویر انگشت و غذا را در حساب فیس بوک خود قرار داد و نوشت: "هنگام غذا خوردن، من این انگشت را در غذا پیدا کردم." او بعد از اینکه از مسئول شعبه فست فود خواست درباره این اتفاق در ویدئوی استفانی توضیح دهد، مدیر رستوران هرچه می‌خواست به عنوان غرامت به او پیشنهاد داد.

در ویدئوی دیگری که توسط استفانی منتشر شد، نماینده‌ای از مدیریت رستوران‌های زنجیره‌ای به او گفت که "برگرها" آماده سرو شدن در رستوران هستند و قبلاً چنین حادثه‌ای برای آن‌ها اتفاق نیفتاده است. استفانی "شوکه شده و توضیح داد که با کمال تعجب رستوران به روال عادی خود ادامه داد، انگار که هیچ اتفاقی نیفتاده است.

پس از انتشار گسترده پست استفانی، سخنگوی رستوران‌های زنجیره‌ای این موضوع را "تصادفی ناگوار" توصیف کرد و توضیح داد که یک کارگر هنگام تهیه گوشت قسمتی از انگشت اشاره خود را از دست داده است.

در واکنش به این حادثه، معاون دفاع از حقوق کاربران و مصرف کنندگان تصمیم گرفت شعبه رستوران را موقتاً تعطیل کرده و جریمه‌ای را برای شرکت صاحب تاسیسات تعیین کند.

 

نام:
ایمیل:
* نظر:
تازه‌های کسب و کار
عکس خبری