کد خبر: ۲۵۶۲۱۳
تاریخ انتشار: ۱۴ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۵:۱۰
مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو گفت: فردا تزریق واکسن کووید ۱۹ برای مجموعه‌های خودروسازی و قطعه‌سازی در استان‌های تهران و البرز به پایان می‌رسد.

فردا پایان تزریق دُز اول واکسن به خودروسازان و قطعه‌سازان

به گزارش خبرنگار خبرگزاری صداوسیما؛ آقای فرشاد مقیمی در حاشیه بازدید فرمانده سپاه تهران بزرگ از مرکز واکسیناسیون ساپکو در جمع خبرنگاران افزود: تا امروز بیش از ۶۰ هزار دُز واکسن در مجموعه‌های خودروسازی و قطعه‌سازی تزریق شده و تا فردا واکسیناسیون دُز اول مجموعه‌های قطعه‌سازی و خودروسازی واقع در استان‌های تهران و البرز به پایان می‌رسد.

وی اضافه کرد: البته از چهارشنبه همین هفته تزریق دُز دوم واکسن را برای همکاران آغاز خواهیم کرد و سعی کردیم همه امکانات خود را از طریق ظرفیت‌هایی که در اختیار داریم در این‌باره به کار بگیریم.

مقیمی با بیان اینکه ظرفیت تزریق واکسن در مجموعه‌های وابسته به ایران خودرو را روزانه تا ۱۰ هزار دُز افزایش دادیم گفت: یکی از موانع تولید، ویروس کرونا بود که با این اقدامات انجام شده به نظر می‌رسد بخشی از موانع مرتفع شده است امیدواریم با این روند بتوانیم حداکثر تا یک ماه آینده همه همکاران و شبکه تامین‌کنندگان را در بخش خصوصی واکسینه کنیم و این ظرفیت را در اختیار وزارت بهداشت نیز قرار دادیم.

وی ادامه داد: پیشنهاد ما این بود که بتوانیم به صورت سیار در سطح شهر، در برخی از استان‌ها که این امکان فراهم است، به مجموعه وزارت بهداشت در امر واکسیناسیون کمک کنیم تا میزان واکسیناسیون را در کشور افزایش دهیم یعنی در بازه زمانی کوتاهی، واکسیناسیون در کشور به حداکثر برسد.

وی همچنین گفت: تاکنون ۵۰۰۰ بسته کمک معیشتی از طرف کارکنان ایران خودرو آماده شده و در اختیار خانواده‌های نیازمند قرار گرفته است که امروز نیز بخشی از این کمک‌ها به دست نیازمندان می‌رسد.

نام:
ایمیل:
* نظر:
تازه‌های کسب و کار
عکس خبری