کد خبر: ۲۵۵۹۳۷
تاریخ انتشار: ۲۸ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۱:۰۰

جدایی وحید امیری می تواند بدترین خبر برای یحیی گل محمدی و سرخ پوشان باشد.

به گزارش شفقنا، وحید امیری یکی از بازیکنان بسیار خوبی بود که توسط برانکو ایوانکوویچ به پرسپولیس آورده شد.

وحید در نفت تهران زیر نظر منصوریان و البته یحیی گل محمدی خود را به فوتبال ایران معرفی کرد. او هم از استقلال پیشنهاد داشت و هم پرسپولیس. وقتی منصوریان راهی استقلال شد پیش بینی می شد که این بازیکن هم راهی آبی پوشان شود اما او پرسپولیس را انتخاب کرد.

امیری به یکی از کلیدی ترین بازیکنان پرسپولیس تبدیل شد و برانکو علاقه بسیار زیادی به این بازیکن داشت تا جایکه نقل قول جالبی از برانکو خطاب به مدیران پرسپولیس در آن زمان وجود دارد که گفت: هر بازیکنی را به استثنای وحید امیری می توانید بفروشید.

سیاست برانکو به گونه ای بود که هیچ بازیکنی را به زور نگه نمی داشت و به خود بازیکنان هم اعلام کرده بود که اگر پیشنهاد خوب داشته باشند می توانند جدا شود اما مربی کروات سابق پرسپولیس آنقدر به وحید امیری علاقه داشت که او را یک استثنا قرار داد که البته وحید راهی لیگ ترکیه هم شد که بعد از تجربه ای تلخ دوباره به پرسپولیس برگشت.

امیری از همه نظر بازیکنی باکیفیت و کلیدی برای پرسپولیس است. او بدون حاشیه و کاملا در خدمت تیم است. نکته بسیار مهم درباره وحید امیری که شاید هیچ بازیکنی در لیگ ایران آن را نداشته باشد توانایی او برای بازی در همه پست ها است. او هم به عنوان وینگر راست و چپ، مدافع، هافبک، مهاجم نوک و مهاجم سایه توانایی بازی کردن دارد و واقعا هم در همه پست ها بسیار خوب است.

یحیی گل محمدی به خاطر کمبود بازیکن در فصلی که گذشت از امیری برای نخستین بار به عنوان مدافع چپ بازی کرد و آنقدر خوب بود که اسکوچیچ هم او را در این پست به بازی گرفت.

خبر بد برای پرسپولیس اینکه وحید امیری هم پیشنهاد بسیار خوبی دریافت کرده است و اتفاقا او هم بازیکن آزاد است. شاید یحیی مانند برانکو با جدایی هیچ کدام از بازیکنان خود مخالف نباشد اما قطعا نمی تواند با جدایی امیری موافقت کند چرا که یکی از بهترین و بی جایگزین ترین ستاره های خود را از دست خواهد داد.

یک تیم اماراتی و یک تیم قطری رقم بسیار خوبی به امیری پیشنهاد داده اند و خبرها حاکی از این است که او هم به احتمال خیلی زیاد سرخ پوشان را ترک کند که واقعا در حد یک کابوس برای گل محمدی و هواداران خواهد بود.

 

نام:
ایمیل:
* نظر:
تازه‌های کسب و کار
عکس خبری