کد خبر: ۲۵۵۸۱۴
تاریخ انتشار: ۲۱ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۹:۱۵
کمیسیون کشاورزی اتاق تعاون ایران ضمن حمایت کامل از این معرفی شایسته، انتظار دارد که شاهد رأی قاطع مجلس شورای اسلامی و حضور جناب آقای دکتر سیدجواد ساداتی نژاد در رأس مدیریتی وزارت جهاد کشاورزی باشیم.

به گزارش اعتدال ، کمیسیون کشاورزی اتاق تعاون ایران ضمن حمایت کامل از این معرفی شایسته، انتظار دارد که شاهد رأی قاطع مجلس شورای اسلامی و حضور جناب آقای دکتر سیدجواد ساداتی نژاد در رأس مدیریتی وزارت جهاد کشاورزی باشیم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کشاورزی و صنایع غذایی ایران(اگنا)، ارسلان قاسمی رییس کمیسیون کشاورزی و صنایع غذایی اتاق تعاون ایران بیانیه ای در حمایت از دکتر سید جواد ساداتی نژاد وزیر پیشنهادی کابینه دکتر رییسی صادر نمود.

در بخشی از این بیانیه آمده است: به نظر می رسد در شرایط کنونی یگانه راه حل برون رفت از معضلات کشاورزی که خشکسالی نیز آخرین رمق های آن را گرفته است، حضور وزیر با تجربه، متخصص و کارآمد با سابقه روشن در رأس وزارت جهاد کشاورزی است.

متن این بیانیه به شرح ذیل می باشد:

بیانیه کمیسیون کشاورزی اتاق تعاون ایران

سلام علیکم؛

احتراماً، همانگونه که مستحضرید برابر آمار منتشره وزارت جهاد کشاورزی بیش از ۷۰% تولیدات بخش کشاورزی توسط کشاورزان و تولیدکنندگان سرافراز بخش تعاونی اقتصاد جمهوری اسلامی ایران تولید و عرضه می شود.

اما در سال های اخیر علاوه بر تحریم های ظالمانه، عدم مدیریت صحیح بر منابع آب و خاک، اصرار بر ادامه روند کشاورزی سنتی، عدم ورود کافی فن آوری های نوین و روز، مشکلات ناشی از واردات بی رویه و عدم حضور کافی در بازارهای بین المللی، نبود تأمین نقدینگی کافی و مناسب و کمبود سرمایه گذاری داخلی و خارجی، صدمات و آسیب های جدی و سختی به بخش کشاورزی و صنایع غذایی کشور وارد نموده و می رود که امنیت غذایی را دچار چالش و بحران نماید.

به نظر می رسد در شرایط کنونی یگانه راه حل برون رفت از معضلات کشاورزی که خشکسالی نیز آخرین رمق های آن را گرفته است، حضور وزیر با تجربه، متخصص و کارآمد با سابقه روشن در رأس وزارت جهاد کشاورزی است.

اینک که از سوی جناب آقای دکتر رییسی، رییس جمهور محترم، جناب آقای دکتر سیدجواد ساداتی نژاد را که در طی یک سال و نیم گذشته دارای عملکرد مثبت و دارای دانش فنی و مدیریتی مناسب و کارآمد، به عنوان وزیر پیشنهادی وزارت جهاد کشاورزی به مجلس شورای اسلامی معرفی شده اند، اتاق تعاون (کمیسیون کشاورزی و صنایع غذایی)، ضمن حمایت کامل از این معرفی شایسته، انتظار داریم و امیدواریم که شاهد رأی قاطع مجلس شورای اسلامی و حضور جناب آقای دکتر سیدجواد ساداتی نژاد در رأس مدیریتی وزارت جهاد کشاورزی باشیم.

ارسلان قاسمی

رییس کمیسیون کشاورزی و صنایع غذایی


 
نام:
ایمیل:
* نظر:
تازه‌های کسب و کار
عکس خبری