کد خبر: ۲۵۵۷۳۱
تاریخ انتشار: ۱۵ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۸:۲۲
سرپرست تیم ملی فوتبال ایران می‌گوید اردوی این تیم با حضور بازیکنان داخلی از سوم شهریور آغاز می‌شود.

به گزارش ایسنا، مجتبی خورشیدی درباره این جلسه گفت: این نشست با حضور شهاب الدین عزیزی خادم، دراگان اسکوچیچ و بنده برگزار شد و در خصوص مسائل مختلف بحث و تبادل نظر شد. سرمربی تیم ملی در ابتدا در خصوص موارد و مشکلاتی که در مسیر تیم ملی تا پایان مرحله نهایی رقابت‌های انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر وجود دارد، توضیحاتی را ارائه کرد و رییس فدراسیون با اعلام حمایت همه جانبه فدراسیون از تیم ملی، این اطمینان را به کادر فنی دادند که تمام برنامه‌ها و اردوهای در نظر گرفته شده از سوی کادر فنی شامل امکانات لجستیکی، اردویی، بازی‌های دوستانه برای حضور قدرتمند ملی‌پوشان در مسابقات مرحله نهایی انتخابی جام جهانی، طبق زمان‌بندی اجرا خواهد شد.

او در ادامه درباره دستیاران ایرانی و خارجی تیم ملی گفت: مواردی نیز در رابطه با بحث دستیاران ایرانی و خارجی اسکوچیچ مطرح شد و رییس فدراسیون دستور دادند قراردادها این عزیزان سریع‌تر منعقد شود.

سرپرست تیم ملی با اشاره به برنامه و اردوهای آماده‌سازی تیم ملی پیش از دیدار برابر سوریه گفت: از سوم شهریورماه مینی کمپی را با حضور بازیکنان ایرانی شاغل در لیگ برتر فوتبال با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی آغاز خواهیم کرد و یک بازی درون اردویی در تاریخ ۸ شهریورماه طبق برنامه انجام خواهیم داد.

وی در ادامه اضافه کرد: از ۸ شهریورماه که اردوی اصلی ما پیش از دیدار برابر سوریه است، شروع می‌شود و لژیونرها به اردوی تیم ملی اضافه خواهند شد. با توجه به این که هنوز بحث میزبانی و این که مسابقات به صورت رفت و برگشت یا متمرکز برگزار می‌شود را کنفدراسیون فوتبال آسیا به صورت رسمی اعلام نکرده است، ممکن است تغییراتی در برنامه اردویی پیش از بازی برابر سوریه که ۱۱ شهریورماه است، داشته باشیم.

خورشیدی در پایان خاطر نشان کرد: برای تماشای بازی فینال جام حذفی به همراه اسکوچیچ و وحید هاشمیان یک‌شنبه ۱۷ مردادماه به اصفهان می‌رویم. هم‌چنین مقرر شد جلسه‌ای را با حضور حیدر بهاروند و سهیل مهدی برگزار کنیم و در خصوص برنامه اردوی و مسابقات تیم ملی و لیگ برتر با یکدیگر به تعامل برسیم تا لیگ برتر با کم‌ترین تعطیلی به اهداف خود برسد. پیش از اردوی تیم ملی نشستی را نیز با کادر پزشکی تیم ملی در خصوص مصدومیت‌ها و پروتکل‌های بهداشتی خواهیم داشت.

انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
تازه‌های کسب و کار
عکس خبری