کد خبر: ۲۵۵۶۴۷
تاریخ انتشار: ۱۱ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۳:۱۳
کوک 9 ساله از چنگان آدم‌ربایان پس از 2 روز نجات یافت.

ربودن پسربچه دلگانی که مشغول بازی بود

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: با تلاش کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان دلگان، کودکی 9 ساله پس از 48 ساعت اسارت از چنگال آدم ربایان آزاد و عامل اصلی این آدم ربایی دستگیر شد.

سردار احمد طاهری امروز در تشریح جزئیات این خبر اظهار کرد: در تاریخ پنجم مرداد سال جاری در پی ربایش پسر بچه ای 9 ساله در یکی از محلات شهرستان دلگان بلافاصله تیمی از کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان وارد عمل شدند.

به گزارش رکنا، وی افزود: در بررسی های به عمل آمده و در تحقیقات میدانی از شاهدان عینی، مشخص شد سرنشینان یک دستگاه پژو 405 با پلاک مخدوش این کودک را که در حال بازی جلوی منزلشان بوده ربوده و به سرعت از محل متواری شده اند.

آدم ربایی در دلگان / کودک 9 ساله را ربودند
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان تصریح کرد: با توجه به حساسیت موضوع، به منظور حفظ جان این کودک، کارآگاهان پلیس آگاهی تلاش گسترده ای را برای رهایی او آغاز و در نتیجه تحقیقات تخصصی خود، هویت آدم ربایان را شناسایی و مشخص شد، متهمان به دلیل اختلافات مالی با پدر کودک او را گروگان گرفته اند.

سردار طاهری گفت: سرانجام در پی اقدامات تخصصی و تلاش گسترده پلیس، در کمتر از 48 ساعت محل نگهداری کودک ربوده شده شناسایی و مأموران در عملیاتی ضربتی وارد عمل شدند و با آزاد سازی او ، عامل اصلی این گروگانگیری را نیز دستگیر کردند.

وی خاطرنشان کرد: با دستگیری متهم اصلی پرونده دیگر همدستان او نیز شناسایی و تلاش برای دستگیری آنها ادامه دارد.

نام:
ایمیل:
* نظر:
تازه‌های کسب و کار
عکس خبری