کد خبر: ۲۵۵۶۴۳
تاریخ انتشار: ۱۱ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۱:۵۷
بلینکن همچین گفت: ما با شرکایمان در زمینه بررسی اقدامات بعدی مان و مشورت با دولت های داخل منطقه و خارج از آن درباره پاسخی مناسب که در آینده ای نزدیک خواهد بود، همکاری می کنیم.

وزیر خارجه آمریکا: مطمئنیم ایران حمله به کشتی اسرائیلی را انجام داده است

در ادامه فرافکنی مقامات صهیویستی، وزیرخارجه آمریکا مدعی شد که با بررسی شواهد موجود، این کشور اطمینان دارد که ایران مسئول حمله به یک کشتی اسرائیلی در آب های بین المللی عمان بوده است.

به گزارش اعتدال به نقل از اسکای نیوز، آنتونی بلینکن وزیر امور خارجه آمریکا در بیانیه ای در پی مورد حمله قرار گرفتن یک کشتی اسرائیلی در آب های سواحل عمان با مطرح کردن ادعاهایی علیه ایران گفت: با بررسی اطلاعاتی که در دست است، مطمئن هستیم که ایران این حمله را با استفاده از پهپادهای قابل انفجار انجام داده است، یک توانایی مهلک که به طرز رو به افزایشی در منطقه مورد استفاده قرار می گیرد. این حمله منجر به کشته شدن دو انسان بی گناه شد.

بلینکن همچین گفت: ما با شرکایمان در زمینه بررسی اقدامات بعدی مان و مشورت با دولت های داخل منطقه و خارج از آن درباره پاسخی مناسب که در آینده ای نزدیک خواهد بود، همکاری می کنیم. باری دیگر به خانواده قربانیان تسلیت می گوییم.

نام:
ایمیل:
* نظر:
تازه‌های کسب و کار
عکس خبری