کد خبر: ۲۵۵۵۶۷
تاریخ انتشار: ۰۶ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۳:۲۶
رئیس بیمارستان امام علی(ع) کرج از افزایش سه برابری مراجعه سرپایی موارد مربوط به کرونا به این بیمارستان خبر داد.

مرگ تازه عروسی کرجی با کرونا

تازه عروس به دلیل کرونا در کرج فوت کرد. این تازه عروس بعد از جشن عروسی اش به کرونا مبتلا شد و جان باخت. متاسفانه در مراسم عروسی با تعداد بالا تازه عروس دامادهای زیادی به کرونا مبتلا شده اند . این بار قرعه مرگ به نام تازه عروس در کرج افتاد. این تازه عروس طعم زندگی مشترک را نچشیده با کرونا درگذشت.

دکتر منصور آذریان با اشاره به کاهش سن افرادی که به کرونا مبتلا می‌شوند، گفت: در موج پنجم کرونا، آمار مراجعین ما سه برابر شده و در روز حدود ۶۰۰ مراجعه سرپایی داریم که ۱۰ تا ۱۵ درصد این موارد بستری می‌شوند.

به گزارش رکنا، وی با بیان اینکه تخت‌های ما کاملاً پر شده است، اعلام کرد: در موج کنونی اطفال هم به کرونا مبتلا می‌شوند و در حال حاضر در تخت‌های آی.سی.یو اطفال نیز بیماران کووید بستری هستند.

وی در خصوص میزان مرگ و میر بر اثر ابتلا به کرونا در موج جدید هم گفت: اگرچه آمار مرگ و میر هنوز به شدت بالا نرفته اما در حال قابل توجه شدن است.

مرگ تازه عروسی کرجی با کرونا
وی با اشاره به خستگی پرسنل بیمارستان تصریح کرد: خواهش می‌کنم از تجمعات پرهیز کنید چون تنها راه مقابله با این بیماری پیشگیری است و تقاضا دارم با استفاده از ماسک و خودداری از تجمعات و دورهمی به خودتان و جانتان بها دهید.

عنایتی از پرستاران بخش کرونای بیمارستان امام علی(ع) کرج هم به خانوادگی شدن ابتلا به کرونا اشاره کرد و گفت: موارد زیادی از ابتلا ۲۰ تا ۳۰ نفره افراد فامیل در تجمعاتی چون عروسی یا عزا داشته‌ایم. در یک مورد عروس جوان یک هفته بعد از مراسم عروسی به کرونا مبتلا شد و متأسفانه فوت کرد.

عنایتی افزود: مواردی هم بوده که تمام اعضای یک خانواده بر اثر کرونا فوت کرده‌اند و فقط یکی از اعضا زنده مانده است.

جلیلیان یکی دیگر از پرستاران بیمارستان امام علی(ع) کرج هم گفت: شاهد بستری شدن بیماران زیر ۵۰ سال سن هستیم و همچنین ابتلای خانوادگی به کرونا هم در این موج در حال افزایش است. در ابتلاهای خانوادگی مواردی بوده که منجر به فوت پدر، مادر و حتی فوت دو فرزند شده است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
تازه‌های کسب و کار
عکس خبری