کد خبر: ۲۵۵۵۴۷
تاریخ انتشار: ۰۵ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۶:۱۷
فرمانده سپاه شهرستان سلماس گفت: پاسداران گمنام سپاه این شهرستان 3 باند بزرگ قاچاق اتباع بیگانه را در شبانه روز گذشته متلاشی کردند.

قاچاق انسان در سلماس

قاچاق انسان در برخی استان ها صورت می گیرد . قاچاق انسان به این خاطر است که برخی اتباع خارجی که در ایران اقامت ندارند مخفیانه زندگی می کنند . اغلب حوادث جاده ای که کشته های زیادی دارد مربوط به قاچاق انسان می شود. زیرا برخی رانندگان در پرونده قاچاق انسان افراد زیادی را سوار خودرو کرده و جا به جا می کنند و در یک تصادف ناگهان تعداد بالایی فوت می کنند. این بار در سلماس باندهای قاچاق انسان لو رفته است.

سرهنگ پاسدار سیدکاظم میرکاظمی زاده فرمانده سپاه شهرستان سلماس اظهار کرد: پاسداران گمنام سپاه شهرستان سلماس در حراست از مرز‌های کشور، با هوشیاری تمام 3 باند بزرگ قاچاق اتباع بیگانه را در پی اقدامات اطلاعاتی و عملیاتی سپاه شهرستان سلماس در شبانه روز گذشته متلاشی کردند.

به گزارش رکنا، او گفت: پاسداران گمنام سپاه شهرستان سلماس ضمن انهدام باندهای سازمان سازمان یافته قاچاق انسان، ۸۶ نفر از اتباع خارجی به همراه ۲ نفر از عوامل قاچاقچی را دستگیر کردند.

قاچاق انسان در سلماس
سرهنگ میرکاظمی زاده افزود: در این عملیات تعداد 2 دستگاه خودرو نیز توقیف شده و کلیه دستگیر شدگان نیز با تشکیل پرونده قضایی جهت سیر مراحل قانونی به مراجع ذیربط دلالت داده شدند.

رمانده سپاه شهرستان سلماس تاکید کرد: پاسداران جان بر کف سپاه پاسداران انقلاب اسلامی همواره در تلاش هستند تا امنیت پایدار در منطقه را حفظ کرده و عرصه را برای برهم زنندگان امنیت جامعه تنگ نمایند و در این راه از هیچ تلاشی دریغ نمی‌کنند.

نام:
ایمیل:
* نظر:
تازه‌های کسب و کار
عکس خبری