کد خبر: ۲۵۵۵۰۰
تاریخ انتشار: ۰۳ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۷:۰۰
«احتمال استعفای بایدن به دلیل بیماری»، «عدم واردات نفت ایران به چین»، «هک اطلاعات ۳ میلیارد کاربر در کلاب‌هاوس»، «قرارداد تامین سوخت لبنان و عراق»، «گمانه خروج آمریکایی‌ها از عراق در آخر دسامبر»، تشکیک در فضانورد بودن جف بزوس فضانورد»، «سیل ویرانگر در هند» و «اعتراضات به تداوم محدودیت‌ها در استرالیا» سرخط رسانه‌های دنیا را در نیم‌روز گذشته شکل داده‌اند.

استعفای بایدن بخاطر بیماری؟

به گزارش ایندپندنت، رانی جکسن پزشک مخصوص کاخ سفید در دوره ریاست جمهوری باراک اوباما، در یک مصاحبه تلویزیونی ضمن ابراز نگرانی از سلامت عقلی جو بایدن رئیس‌جمهور کنونی آمریکا، پیش‌بینی کرده است که وی پیش از به پایان رساندن دوره ریاست جمهوری خود استعفا می‌دهد.

وی در یک برنامه تلوزیونی گفته بایدن با یک مشکل جدی مواجه است و وضعیت او بدتر خواهد شد. این دیگر یک آبرو ریزی نیست. وی گیج است و گم شده به نظر می‌رسد. او به ندرت می‌تواند یک جمله پیوسته و کامل بگوید. بایدن باید یک آزمایش جامع انجام دهد و نتیجه آن را منتشر کند.

به گزارش بی‌بی‌سی، اقدام جدید آمریکا در سخت‌تر کردن کلمه فضانورد، رویاهای چند میلیاردر کاوشگر فضا را نقش بر آب کرده است. قوانین جدید اداره هوانوردی فدرال آمریکا می‌گوید فضانوردان باید بخشی از خدمه پرواز باشند و به ایمنی پروازهای فضایی کمک کنند. این بدان معناست که سر ریچارد برانسون، میلیاردر بریتانیایی و جف بزوس، موسس آمازون از میلیاردرهای شیفته فضا از نظر دولت آمریکا ممکن است فضانورد نباشند.

نام:
ایمیل:
* نظر:
تازه‌های کسب و کار
عکس خبری