کد خبر: ۲۵۵۴۶۹
تاریخ انتشار: ۳۱ تير ۱۴۰۰ - ۱۳:۲۳
مردی که از ناحیه پا در دهان کروکدیل گرفتار شده بود با کمک افراد محلی از مرگ نجات یافت.

قطع پای یک نگهبان در حمله وحشیانه کروکودیل

یک مرد هندوستانی پاهایش را در حمله کروکدیل از دست داد. «ایشواردین» در حال عبور از رودخانه شاردا بود که با حمله غافلگیرانه کروکودیل مواجه شد. این اتفاق روز شنبه و در منطقه‌ای در ایالت اوتار پرادش هند رخ داد. ایشواردین که یک نگهبان بود در حال بازگشت از محل کارش دچار این حادثه شد.

به گزارش رکنا، بنا به گزارش رسانه‌های محلی هند کروکدیل پس از حمله به ایشواردین تلاش کرد تا او را به داخل آب بکشد. چند نفر از کشاورزان محلی که در نزدیکی محل حادثه حضور داشتند با شنیدن فریادهای قربانی به کمک او شتافتند و توانستند وی را از داخل دهان کروکدیل بیرون بکشند. آن‌ها با پرتاب سنگ و حمله با چوب و چماق به سمت این حیوان موفق شدند این مرد را نجات دهند.

پس از حدود ۱۵ دقیقه کشمکش میان افراد محلی و کروکدیل سرانجام این حیوان ایشواردین را رها کرد و به داخل آب بازگشت. با این حال در این حادثه پای این مرد قطع شد. او در حالی که بیهوش بود و خون زیادی از دست داده بود به بیمارستان منتقل شد. حال وی وخیم گزارش شده است.

«هارکِش»، یک فرد محلی به یکی از رسانه‌های هند در این باره گفت: «واقعا صحنه وحشتناکی بود. یک کروکدیل که حدود ۳ متر طول داشت پاهای ایشواردین را در داخل آرواره‌های خود گرفته بود و قصد داشت او را به داخل آب بکشد. ما با کمک پرتاب سنگ و چوب و چماق موفق شدیم او را از داخل دهان کروکدیل بیرون بکشیم.»

نام:
ایمیل:
* نظر:
تازه‌های کسب و کار
عکس خبری