کد خبر: ۲۵۵۳۹۸
تاریخ انتشار: ۲۷ تير ۱۴۰۰ - ۱۴:۰۴
رئیس پلیس آگاهی گلستان از وقوع ۶ فقره آدم ربایی در پنج ماهه امسال در استان خبرداد و گفت: پنج مورد از این آدم ربایی ها کشف شده است.

جزئیات 6 آدم ربایی در گلستان

آدم ربایی های سریالی در گلستان به 6 نفر رسید و هنوز در میان این افراد یک پیرمرد گمشده سرنوشت مبهمی دارد.

سرهنگ مجتبی مروتی پیش از ظهر یکشنبه در نشست خبری با اصحاب رسانه گلستان اظهارکرد: مجموع سرقت های گلستان طی چهار ماهه ۱۳ درصد رشد داشته و ۶ درصد هم افزایش کشف را طی این مدت شاهد هستیم.

به گزارش رکنا، رئیس پلیس آگاهی گلستان افزود: سرقت مغازه هفت درصد کاهش، اماکن یک درصد کاهش، سرقت اتومبیل پنج درصد کاهش، داخل خودرو چهار درصد کاهش، کیف قاپی ۷۷ درصد افزایش، سرقت احشام ۱۷ درصد کاهش و جیب بری ۶۷ درصد افزایش داشته است.

وی از رشد هشت درصدی سرقت های مسلحانه خبرداد و گفت: در پنج ماهه امسال قتل ها هم ۱۴ درصد افزایش وقوع داشته و ۱۵۶ درصد قتل ها هم کشف شده است.

مروتی بیان کرد: ۶ فقره آدم ربایی از ابتدای سال داشتیم که پنج مورد آن کشف و یک مورد هم هویت آن معلوم و در دست اقدام است.

رئیس پلیس آگاهی گلستان گفت: جعل در استان ۶۵ درصد و کلاهبرداری ۴۱ درصد کاهش داشته است.همه جرائم در شهرستان ها افزایشی بوده جز در بندرترکمن که شاهد وقوع جرائم هستیم.

وی در خصوص پرونده پیرمرد گمشده در جنگل کبودوال هم گفت: این پیرمرد ۸۶ ساله که با خانواده از استان های جنوبی به گلستان آمده بود مفقوده شد و بعد از گذشت یک ماه هیچ ردی از وی در استان به دست نیامده است.

رئیس پلیس آگاهی گلستان بیان کرد: البته در روزهای گذشته خانمی اعلام کرده که وی را در یکی از میادین رشت دیده است.

طبق گفته وی این پرونده در دست بررسی است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
تازه‌های کسب و کار
عکس خبری