کد خبر: ۲۵۵۳۹۷
تاریخ انتشار: ۲۷ تير ۱۴۰۰ - ۱۳:۵۲
رئیس هیات بوکس کردستان گفت: متاسفانه بعد از عمل پولیپ بینی دکتر‌ها متوجه ابتلای خسروی به کرونا شدند که برای او مشکل ساز شد، اما الان حال او رو به بهبود است.

ملی‌پوش بوکس ایران به کما رفت

به گزارش اعتدال، مهدی خسروی بوکسور ملی‌پوش ایران که به واسطه خبر‌های کولبری‌اش در سال‌های گذشته خبر ساز شده بود، پس از عمل جراحی پولیپ بینی و بی اطلاعی پزشکان از ابتلای او به ویروس کرونا، به کما رفت و در ICU بیمارستان امام سجاد شهریار بستری است. البته طبق آخرین خبر‌ها حال او نسبت به روز گذشته رو به بهبود است و در حالذحاضر هوشیاری او روی ۸ است.

مهدی ابراهیمی رئیس هیات کردستان در این مورد گفت: موضوع از این قرار بوده که مهدی به خاطر مشکل پولیپ بینی به بیمارستان امام سجاد شهریار مراجعه می‌کند تا جراحی شود و دکتر از او می‌خواهد تا پیش از عمل تست PCR را جهت مشخص شدن مبتلا بودن یا نبودنش به کرونا انجام دهد که از انجام این کار خودداری می‌کند.

ابراهیمی ادامه داد: طبق گفته دکتر، چون این عمل مستقیما با دستگاه تنفسی فرد ارتباط دارد، باید مبتلا بودن یا نبودن مهدی به کرونا مشخص می‌شد که خود مهدی اعلام کرده، چون ملی‌پوش بوده و دو هفته یک بار تست داده، از سلامت خود مطمئن است. این ادعای مهدی در صورتی است که تقریبا دو ماه می‌شود که اردو‌های تیم ملی بخاطر المپیک محدود به ۸ نفر است و او در این اردو‌ها حضور نداشت.

رئیس هیات بوکس کردستان گفت: با این حال دکتر او به صحبت‌های مهدی اعتماد می‌کند و بعد از عمل متوجه می‌شوند که او کرونا داشته و ریه‌های این بوکسور درگیر است که مشکل ساز می‌شود. متاسفانه روز گذشته هوشیاری او حتی به مرز ۵ و ۶ رسید که خطرناک بود.

او در مورد شرایط فعلی این بوکسور نیز گفت: پس از تماس‌هایی که با معاونت بیمارستان آقای زهرایی و مدیر کل آقای جولایی داشتیم، خوشبختانه گفتند که الان شرایط مهدی رو به بهبودی می‌رود و هوشیاری‌اش به ۸ رسیده است. ان‌شاءالله هرچه سریع‌تر سلامتی خود را به دست بیاورد. روز گذشته نگران بودیم، اما امروز خوشبختانه حال او خوب بوده و خطر رفع شده است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
تازه‌های کسب و کار
عکس خبری