کد خبر: ۲۵۵۳۶۷
تاریخ انتشار: ۲۴ تير ۱۴۰۰ - ۱۴:۵۰
رئیس پلیس آگاهی استان از دستگیری زن کلاهبرداری خبر داد که به بهانه پیدا کردن کار و شغل مناسب برای راننده جوان اسنپ در کرمانشاه 220 میلیون ریال کلاهبرداری کرده بود.

بازداشت زن جوان که مردان کرمانشاه را فریب می داد

سرهنگ کاراگاه "پرویز نظری" اظهار داشت: پس از اعلام شکایت پسر جوانی از یک خانم مبنی بر اینکه از سوی او مورد کلاهبرداری قرار گرفته است، رسیدگی به موضوع در دستور کار قرار گرفت.

به گزارش رکنا، وی افزود: طبق اظهارت این پسر جوان، زمستان سال قبل به عنوان راننده اسنپ یک زن را به عنوان مسافر سوار خودرو کرده که در میانه راه به او اعلام می کند می تواند شغل مناسبی برای وی پیدا کند و متعاقب آن چند بار هم در تماس های مختلف به وی گفته که این کار نیازمند پرداخت مبالغی است.

سرهنگ نظری ادامه داد: به دنبال ادعای زن کلاهبردار، پسر جوان نیز فریب سخنان وی را خورده و در چند مرحله مبلغ 220 میلیون ریال به شماره کارتی که اعلام شده بود پرداخت می کند اما پس از آن گوشی تلفن همراه آن زن خاموش می شود.

رئیس پلیس آگاهی کرمانشاه افزود: ماموران با دریافت این اطلاعات صاحب کارت بانکی که پول به حساب آن وایز می شده شناسایی می شود اما اعلام می کند این کارت در اختیار همسر موقت او قرار دارد و از ماجرا بی اطلاع است.

وی گفت: با همراهی این شخص و در تحقیقات گسترده به عمل آمده، کاراگاهان موفق به شناسایی و دستگیری زن کلاهبردار شده و پس از انجام بازجویی های تخصصی وی در نهایت به جرم خود و دریافت پول از راننده اسنپ اعتراف می کند.

سرهنگ نظری گفت: در خلال رسیدگی به پرونده پسر دیگری هم با مراجعه به پلیس آگاهی از زن کلاهبردار به خاطر جعل و سرقت دسته چک شکایت می کند.

رئیس پلیس آگاهی استان خاطرنشان کرد: تحقیقات تکمیلی کاراگاهان در خصوص زن کلاهبردار به خاطر اینکه احتمال دارد وی جرائم دیگری هم مرتکب شده باشد، ادامه دارد.

نام:
ایمیل:
* نظر:
تازه‌های کسب و کار
عکس خبری