کد خبر: ۲۵۵۳۴۴
تاریخ انتشار: ۲۳ تير ۱۴۰۰ - ۱۹:۳۳
امروز در این مقاله سعی داریم نگاهی به زندگی پر فراز و نشیب آدام مرادی بندازیم و ببینیم که آیا برای موفقیت در بازار ارزها دیجیتال باید آموزش ببینیم یا خیر؟ آقای آدام مرادی می گوید: در این سال ها دفعات متعددی شخصیت من مورد تهاجم قرار گرفتم و همیشه سعی داشتم که آینده نامفهموم پیش رویم را تغییر دهم.

امروز در این مقاله سعی داریم نگاهی به زندگی پر فراز و نشیب آدام مرادی بندازیم و ببینیم که آیا برای موفقیت در بازار ارز‌ها دیجیتال باید آموزش ببینیم یا خیر؟ آقای آدام مرادی می‌گوید: در این سال‌ها دفعات متعددی شخصیت من مورد تهاجم قرار گرفت و همیشه سعی داشتم که آینده نامفهوم پیش رویم را تغییر دهم. در این سال‌ها با سرمایه گذاری بر روی راه اندازی کافی نت، بورس و بازار طلا شکست‌های زیادی را تجربه کردم تا اینکه با ارز دیجیتال آشنا شدم.
مدت‌ها بود که حرف بیت کوین را همه جا می‌شنیدم، اما بسیاری از اطرافیانم بدون داشتن دانش کافی رمز ارز خریده بودند و خوشحال بودند که بدون دانستن نکته خاصی در حال بدست آوردن سود هنگفتی هستند، اما بعد از اینکه ایلان ماسک اعلام کرد که از ارز‌های دیجیتال برای خرید خودرو‌های تسلا پشتیبانی نمی‌کند و یک سری حوادث دیگر، ورق‌ها برگشت! حالا افرادی که بدون داشتن دانش خاصی وارد این بازار شده بودند ناگهان بیشتر سرمایه یا تمام سرمایه خود را از دست داده بودند. در این هنگام بود که متوجه شدم بازار کریپتوکارنسی هم مانند بازار‌های دیگر نیازمند دانش و تجربه فراوان است. آدام مرادی در ادامه می‌گوید: به سراغ یادگیری این بازار رفتم و بعد از سال‌ها تجربه آموزش رمز ارز‌ها را در سایت اوآموز شروع کردم.

آدام مرادی: یادگیری صحیح ترید ارز‌های دیجیتال، کلید موفقیت هر معامله گر این بازار است

آدام مرادی: لازمه موفقیت در بازار پرتلاطم ارزهای دیجیتال، آموزش صحیح استترید


آدام مرادی می‌گوید که فرقی ندارد که می‌خواهید در کدام یک از بازار‌های مالی شروع به سرمایه گذاری کنید. اگر به دنبال چند برابر کردن سود خود هستید باید در قدم اول تشخیص دهید که چه زمانی مناسب خرید و فروش است. با تحلیل نمودار‌ها و سیگنال‌های بدست آمده شما می‌توانید به طور صحیح مشغول ترید ارز‌های دیجیتال شوید و سود کسب کنید. بازار ارز‌های دیجیتال هنوز بازار جوانی محسوب می‌شود و اگر معامله گری به دنبال موفقیت در این بازار است باید دوره‌های آموزشی ارز‌های دیجیتال را بگذراند. در غیر اینصورت، او نیز به جمع اکثریت بازنده می‌پیوندد و بعد از مدت کوتاهی سرمایه اولیه خود را بر باد می‌دهد. همچنین آموزش رمز ارز‌ها کار هر کسی نیست و باید به دنبال آموزش‌های افرادی رفت که علاوه بر دانش تجربه بسیار خوبی در این بازار دارند. آدام مرادی در ادامه گفت: افراد زیادی را در شبکه‌های اجتماعی می‌بینیم که بدون داشتن دانش کافی اقدام به ارائه پکیج‌های آموزشی ارز‌های دیجیتال می‌کنند، پکیج‌هایی که فاقد پشتوانه علمی هستند و شخص تنها برای جذب مخاطب و جیب بری آن‌ها را ارائه کرده است. این افراد هیچ اهمیتی به سرمایه معامله گران نمی‌دهند و فقط به دنبال منفعت جویی هستند. آن‌ها حتی تجربه کافی حضور در این بازار را ندارند و بسیاری از حرف‌های آن‌ها هیچ منطق و اساسی ندارد.

انواع ترید ارز‌های دیجیتال

آدام مرادی: لازمه موفقیت در بازار پرتلاطم ارزهای دیجیتال، آموزش صحیح استبیت کوین

آدام مرادی می‌گوید که به طور کلی سه نوع ترید در بازار ارز‌های دیجیتال داریم. در ادامه به هر کدام از آن‌ها بطور خلاصه می‌پردازیم.

ترید روزانه

همان طور که از اسم این نوع معامله مشخص است. شما همه‌ی خرید و فروش‌های خود را روزانه انجام می-دهید. یعنی شما در همان روزی که ارز دیجیتال می‌خرید، در همان روز هم آن را می‌فروشید. معامله گرانی که ترید روزانه انجام می‌دهند معمولا مدت زیادی را جلوی مانیتور می‌نشینند و باید به طور مداوم تغییر بازار و نمودار‌ها را رصد کنند.


ترید اسکالپینگ

این نوع ترید بسیار کوتاه مدت‌تر از ترید روزانه می‌باشد. در این نوع ترید شما چندین مرتبه در یک روز خرید و فروش انجام می‌دهید. معمولا معامله گرانی به ترید اسکالپینگ روی می‌آورند که بر این باور هستند که سود کمتر بهتر از دست دادن سرمایه است. برای این نوع ترید باید حسابی آموزش ببینید و به هیچ عنوان کار افراد تازه وارد نیست.

ترید سویینگ

آدام مرادی بر این باور است که این نوع ترید مطمئن‌ترین روش ترید ارز‌های دیجیتال است. البته قبل از ترید سویینگ شما باید اطلاعات کاملی درباره روش‌های تحلیل بنیادی و تاکتیکال داشته باشید. اگر آشنایی‌ای با این روش‌ها نداشته باشید نمی‌توانید نمودار تغییر قیمت ارز‌های دیجیتال مورد نظرتان را رسم کنید. در این روش انجام معامله در مدت زمان طولانی تری صورت می‌گیرد. در این استراتژی به جای اینکه معامله گر تمام روز پشت مانیتور بنشیند، با استفاده از تحلیل‌های بنیادی و تاکتیکال قدم به بازار می‌گذارد و خرید و فروش می‌کند. معمولا تحلیل در این روش با استفاده از اطلاعات روز گذشته بازار، حجم معاملات روز گذشته و پیش بینی درباره قیمت ارز‌های دیجیتال انجام می‌شود. البته پیش بینی‌هایی که در این نوع ترید انجام می‌شوند معمولا به طور کامل دقیق نیستند، اما اگر به طور اصولی و با استفاده از ابزار‌های مناسب انجام شوند قطعا به معامله گر کمک‌های شایانی می‌کنند. با استفاده از دوره‌های آموزشی هر معامله گری می‌تواند به طور موفقیت آمیز ترید سویینگ انجام دهد.آدام مرادی در کجا تحصیل کرده است؟


آدام مرادی: لازمه موفقیت در بازار پرتلاطم ارزهای دیجیتال، آموزش صحیح استمعامله گر

آدام مرادی از سال ۲۰۰۸ میلادی تا سال ۲۰۱۲ در دانشگاه آزاد اسلامی مشغول به تحصیل در کارشناسی ادبیات انگلیسی بوده است. او بعد از تجربه شکست‌های فراوان و پشت سر گذاشتن مشکلاتی که بر سر راه او بوجود آمدند به دانشگاه UPM مالزی رفت و از سال ۲۰۱۶ تا ۲۰۲۰ مشغول به تحصیل در کارشناسی ارشد رشته مدیریت کسب و کار گرایش بازاریابی فناوری اطلاعات بود و بالاخره بعد از ده سال موفق به تاسیس شرکت خود شد. آدام مرادی در حال حاضر در سایت اوآموز مشغول به تدریس دوره‌های آموزشی ارز‌های دیجیتال است. ترید با آدام قطعا تجربه دلنشینی برای علاقه‌مندان رقم خواهد زد. آدام مرادی یکی از تحلیل گران حرفه‌ای بازار ارز‌های دیجیتال محسوب می‌شود و با استفاده از پکیج‌های آموزشی ارز‌های دیجیتال ایشان هرکسی می‌تواند تبدیل به معامله گری موفق در این بازار پر تلاطم شود. همان طور که آدام مرادی در اول متن اشاره کرد، برای موفقیت در این بازار علاوه بر تجربه و آزمون و خطا نیازمند دانش هم هستید و کسانی که بدون دانش وارد این بازار می‌شوند قطعا محکوم به شکست خواهند بود. سرمایه گذاری روی ارز‌های دیجیتال در عین سودآور بودن، اگر بدون دانش کافی انجام شود قطعا ضرر‌های مالی جبران ناپذیری را بوجود می‌آورد.

نام:
ایمیل:
* نظر:
تازه‌های کسب و کار
عکس خبری