کد خبر: ۲۵۵۳۴۳
تاریخ انتشار: ۲۳ تير ۱۴۰۰ - ۱۹:۱۶
همیشه پسرها راحت تر از دخترها سورپرایز می شوند، برای این که یک پسر را سورپرایز کنید می توانید اطلاعات کمی از شخصیت او داشته باشید و بعد متناسب با آن هدیه ای را که می خرید، انتخاب کنید.

با اینکه همه فکر می کنند گرفتن کادو برای دختر توسط پارتنر آقا سخت است و مردها در این جور مواقع گیج می شوند، باید بگویم تهیه کادو ولنتاین برای پسر توسط خانم ها نیز آسان نیست. پس خیلی فرقی نمی کند دختر هستید یا پسر در هر صورت خرید هدیه ولنتاین کاری سخت ولی لذت بخش است.

اما همیشه پسرها راحت تر از دخترها سورپرایز می شوند، برای این که یک پسر را سورپرایز کنید می توانید اطلاعات کمی از شخصیت او داشته باشید و بعد متناسب با آن هدیه ای را که می خرید، انتخاب کنید. البته همیشه نیاز نیست هدیه ولنتاین یک هدیه خاص باشد، اکثر آدم ها با یک برنامه خاص نیز سورپرایز می شوند. مهم نیست به چه کسی هدیه می دهید، همیشه به وجود آوردن یک خاطره خوب می تواند هدیه ای شگفت انگیز باشد. اینکه شخص مورد نظر شما چه شخصیتی دارد و سلیقه آن چگونه است، تأثیر مستقیمی روی انتخاب شما دارد.

به هر حال شما با شناختی که از طرف مقابلتان دارید می دانید او با دیدن چه وسایلی خوشحال شده و می دانید که از آن ها استفاده می کند. شناخت کافی در انتخاب هدیه ولنتاین برای پسر و دختر اهمیت زیادی دارد؛ مثلاً هیچ وقت پسری که عاشق لباس‌ های اسپرت است، با یک جلیقه کلاسیک خوشحال نمی شود حتی اگر آن جلیقه خیلی گران قیمت باشد.

ممکن است داشتن یک کادو ولنتاین ارزان مانند کتاب او را خوشحال تر کند.اگر پسر مورد علاقه شما در دسته مردان هنر دوست است، می توانید او را با یک تابلو نقاشی زیبا او را خوشحال کنید. از آنجایی که در تابلوهای نقاشی تنوع زیادی در سبک ها و مدل ها و رنگ ها وجود دارد، انتخاب یک تابلو منحصر به سلیقه آدم مورد علاقه شما کار سختی نیست.یکی دیگر از تابلوهایی که بسیار مورد توجه است، یک نقاشی سیاه قلم از چهره آن هاست، که معمولاً در محل کار یا منزل نصب می شود و با دیدن آن به یاد شما خواهد افتاد.اگر با شخصی دوست هستید که به کتاب خواندن علاقه زیادی دارد؛ می توانید از کتاب به عنوان هدیه ولنتاین برای دوست مورد علاقه تان استفاده کنید. سیگار کشیدن اصلاً کار زیبایی نیست ولی تنوع بسیار زیادی در زیرسیگاری ها وجود دارد. یک طرخ خاص زیر سیگاری می تواند هدیه ولنتاین مناسبی برای پسر باشد، و الزاما نیاز نیست فرد سیگاری باشد. دوست شما می تواند از آن به عنوان یک دکوری زیبا برای تزئین استفاده کند. مورد دیگر زیور آلات و اکسسوری های جذاب است که منحصرا برای بانوان نیست و پسرها هم میتوانند از آنها استفاده کنند مانند گردنبند های چرمی، انگشتر با سنگ خاص یا ساعت های مچی مختلف.

از آنجایی که وسایل تزئینی شامل موارد بسیاری می شود؛ می توانید به عنوان هدیه ولنتاین برای دوستتان وسایلی مثل گلدان‌های تزئینی، تابلوها و مجلات و کتاب‌های نفیس مانند دیوان حافظ را متناسب با سلیقه دوستتان خریداری کنید.


نام:
ایمیل:
* نظر:
تازه‌های کسب و کار
عکس خبری