کد خبر: ۲۵۵۲۹۸
تاریخ انتشار: ۲۱ تير ۱۴۰۰ - ۱۲:۵۲
رئیس اداره تصادفات پلیس راهور پایتخت از برخورد بین خاور و موتورسیکلت خبر داد و گفت: در این تصادف راکب موتورسیکلت به شدت مصدوم و راهی بیمارستان شد.

تصادف شدید خاور و موتورسیکلت در مرزداران

به گزارش اعتدال، احسان مومنی عنوان کرد: در پی وقوع یک فقره تصادف جرحی در بلوار مرزداران – شهرک آزمایش به پلیس ۱۱۰ اعلام که گزارش اولیه حکایت از این داشت که راکب یک دستگاه موتورسیکلت که در این محدوده مشغول تردد بوده به شدت با یک دستگاه خاور برخورد و راکب آن نقش بر زمین می‌شود.

وی بیان داشت: تیم کارشناسی پلیس راهور پایتخت، بلافاصله در محل حاضر شدند و ضمن کنترل بار ترافیکی محل و ایمن سازی محدوده تصادف برای جلوگیری از تکرار حوادث ناگوار، به بررسی علل و عوامل این تصادف پرداختند.

این مقام انتظامی ادامه داد: راکب موتورسیکلت در این حادثه به شدت مصدوم می‌شود و با حضور عوامل اورژانس، خدمات درمانی سرپایی انجام، ولی به علت شدت ضربه وارده به بیمارستان منتقل می‌گردد.

مومنی بیان داشت: در خصوص این تصادف کروکی جرحی تنظیم و برای سیر مراحل قانونی تحویل کلانتری مربوطه شد.

وی از رانندگان موتورسیکلت خواست در حین رانندگی تمام حواس خود را صرفا به رانندگی معطوف داشته و از انجام هرگونه حرکاتی که تمرکز آن‌ها را به هم بریزد و حواس راننده را مشغول کار دیگری نماید جدا خودداری نمایند.

 

نام:
ایمیل:
* نظر:
تازه‌های کسب و کار
عکس خبری