کد خبر: ۲۵۵۲۸۹
تاریخ انتشار: ۲۱ تير ۱۴۰۰ - ۱۱:۳۷
ساعت ۷:۳۰ دقیقه صبح جمعه ۱۸ تیر ساکنان ساختمانی چهار طبقه با شنیدن صدای مهیبی خود را به حیاط رساندند و ناگهان داخل حیاط با جسد نوزادی مواجه شدند.

مادر افسرده نوزادش را به قتل رساند

به گزارش اعتدال،باتوجه به اینکه نوزاد داخل حیاط افتاده بود، این احتمال مطرح شد که از بالکن یکی از واحدها به پایین افتاده باشد. از آنجا که ساکن طبقه چهارم زن جوانی بود که به تازگی وضع حمل کرده بود این احتمال مطرح شد که نوزاد متعلق به آنها باشد.

بدنبال کشف جسد نوزاد، بلافاصله مأموران کلانتری 114 غیاثی، گزارش این ماجرا را به بازپرس کشیک قتل پایتخت اعلام کردند. با اعلام این خبر تحقیقات به دستور بازپرس رحیم دشتبان و تیم بررسی صحنه جرم آغاز شد.
با حضور تیم جنایی در محل، تحقیقات آغاز شد و مأموران به سراغ زن ۲۸ ساله ساکن طبقه چهارم رفتند. زن جوان که از نظر روحی وضع مناسبی نداشت و بشدت گریه کرده بود در تحقیقات اولیه به قتل نوزادش اعتراف کرد.
او گفت: به خاطر بارداری و زایمان دچار افسردگی شده بودم. من یک دختر سه ساله هم دارم و لحظاتی قبل از اینکه دست به جنایت بزنم، نوزادم شروع به گریه کرد. او را در آغوش گرفتم تا آرام کنم اما همچنان گریه می‌کرد. آن زمان حال خوبی نداشتم و نمی‌دانستم چکار دارم می‌کنم. همان‌طور که کودک در آغوشم بود به سمت تراس رفتم. بچه گریه می‌کرد و حال من خیلی وخیم بود، عصبانی شدم و او را از تراس به پایین پرتاب کردم. به خودم که آمدم متوجه شدم بچه در بغلم نیست و او را از بالکن به پایین انداخته‌ام.


در ادامه تحقیقات کارآگاهان به سراغ همسر متهم رفته و او نیز گفت: در زمان حادثه برای خرید از خانه خارج شدم، زمانی که برگشتم همسایه‌ها را دیدم که مقابل خانه‌ام جمع شده‌اند و از ماجرای مرگ فرزندم با خبرم کردند.
به دستور بازپرس شعبه اول دادسرای امور جنایی پایتخت، جسد نوزاد به پزشکی قانونی منتقل شد. همچنین زن جوان بازداشت و برای بررسی صحت روانی و اینکه آیا در زمان جنایت جنون داشته است، به پزشکی قانونی منتقل شد و تحقیقات در این رابطه ادامه دارد.

نام:
ایمیل:
* نظر:
تازه‌های کسب و کار
عکس خبری