کد خبر: ۲۵۵۲۶۷
تاریخ انتشار: ۲۰ تير ۱۴۰۰ - ۱۴:۰۳
قرعه کشی سایپا ویژه طرح جدید پش فروش و فروش فوق العاده محصولات سایپا در تیر ۱۴۰۰ با حضور نمایندگان سازمان‌ها و نهادهای نظارتی برگزار شد و برندگان خودرو کوییک آر مشخص شدند.

به گزارش اعتدال مراسم قرعه کشی کوییک آر سایپا بیستم تیر ماه با حضور نهادهای نظارتی انجام شد. ثبت نام این طرح از روز شانزدهم تیر ماه آغاز و سه روز طریق سایت سایپا ادامه داشت، اسامی برندگان ۲۱ تیر توسط سایپا اعلام خواهد شد و از خبرگزاری ایمنا قابل دسترس است.

محصولات سایپا
بر پایه بخشنامه گروه خودروسازی سایپا خودرو کوییک دو رنگ R در این طرح فروش عرضه می‌شود.

ثبت نام سایپا
در طرح فروش فوق‌العاده سایپا ۷۲ هزار و ۷۶۰ نفر شرکت کردند که تمامی افراد شرکت کننده واجد شرایط شناخته شدند. همچنین در طرح پیش فروش محصول سایپا ۲۴ هزار و ۸۰۶ نفر شرکت کردند که تمامی شرکت کنندگان واجد شرایط شناخته شدند.‌

قرعه کشی سایپا ۱۴۰۰ برگزار شد

تعداد برندگان سایپا
ظرفیت محصولات گروه خودروسازی سایپا در طرح فروش فوق‌العاده و پیش فروش ۱۸ هزار و ۵۰۰ خودرو است و ۳۷ هزار نفر هم به عنوان رزرو در نظر گرفته شده‌اند.

در طرح فروش فوق‌العاده دو هزار دستگاه و در طرح پیش فروش ۱۶ هزار و ۵۰۰ دستگاه خودرو کوییک. آر عرضه می‌شود.‌

قیمت محصولات سایپا
کوییک آر در فروش فوق‌العاده سایپا با قیمت قطعی ۱۴۹ میلیون و ۴۱۶ هزار تومان و در پیش فروش سایپا با پیش پرداخت علی الحساب ۷۴ میلیون و ۷۰۸ هزار تومان عرضه می‌شود.

موعد تحویل محصولات سایپا
طبق اعلام سایپا زمان تحویل خودروها در فروش فوق‌العاده حداکثر ۹۰ روزه و در پیش فروش یک ساله دی، بهمن و اسفند ۱۴۰۰ خواهد بود.

سایت ثبت نام اینترنتی سایپا
آدرس درگاه اینترنتی فروش محصولات گروه خودروسازی سایپا saipa.iranecar.com است.

قرعه کشی سایپا ۱۴۰۰ برگزار شد

مهلت واریز وجه سایپا
منتخبین فروش فوق‌العاده سایپا تا ۱۲۰ ساعت و منتخبان پیش فروش یک ساله تا ۷۲ ساعت نسبت به پرداخت وجه بر اساس خودرویی که درخواست دادند، اقدام کنند؛ در غیر این صورت اسمشان از لیست حذف خواهد شد و افراد رزرو جایگزین خواهد شد.

نام:
ایمیل:
* نظر:
تازه‌های کسب و کار
عکس خبری