کد خبر: ۲۵۵۲۵۹
تاریخ انتشار: ۲۰ تير ۱۴۰۰ - ۱۳:۲۵
در همین ارتباط تایمز اسرائیل نوشت، کیف مشکوک توسط ماموران امنیتی اسرائیلی حاضر در فرودگاه بروکسل کشف شد. پیدا شدن کیف یک مسافر ایرانی در فرودگاه بروکسل در نزدیکی گیت خروج مسافران اسرائیلی فعالیت این فرودگاه را مختل کرد.

بازداشت یک ایرانی در فرودگاه بلژیک

به گزارش اعتدال، دویچه وله نوشت که مقام‌های امنیتی اسرائيل می‌گویند، این اتفاق احتمالا توسط نیروهای ایران برنامه‌ریزی شده است.

روز پنجشنبه ۱۷ تیر (هشتم ژوئیه) یافتن یک کیف دستی مشکوک در نزدیکی یک گیت پرواز مربوط به خطوط هوایی اسرائیلی در فرودگاه بروکسل منجر به توقف فعالیت این فرودگاه برای ساعاتی شد.

در پی این رخداد همزمان با تعطیلی و تخلیه دو سالن پرواز و یک مرکز واکسیناسیون که در کنار این دو سالن قرار دارد، نیروهای امنیتی بیشتری به محل اعزام شدند.

به گزارش رسانه‌های اسرائیلی این کیف به یک زن ایرانی تعلق داشت که با خطوط هوایی قطر از بروکسل راهی دوحه بود. مقام‌های بلژیکی هواپیما را به بروکسل بازگرداندند و از صاحب ایرانی این کیف بازجویی به عمل آمد.

بر اساس گزارش رسانه‌های بلژیکی، در این کیف دستی تنها چند مایع ضدعفونی دست پیدا شد و مسافر ایرانی که تابعیت یک کشور اروپایی را نیز دارد، بعدا اجازه پرواز یافت.

در همین ارتباط تایمز اسرائیل نوشت، کیف مشکوک توسط ماموران امنیتی اسرائیلی حاضر در فرودگاه بروکسل کشف شد.

بر اساس این گزارش، مقام‌های امنیتی اسرائیل مدعی اند این اقدام از سوی دستگاه‌‌ّهای ایران و برای محک زدن توان نیروهای امنیت هوایی اسرائیل انجام گرفته است.

مقامات اطلاعاتی اسرائیل تاکید کرده‌اند که "در حال بررسی این حادثه" هستند.

نام:
ایمیل:
* نظر:
تازه‌های کسب و کار
عکس خبری