کد خبر: ۲۵۵۲۳۵
تاریخ انتشار: ۱۹ تير ۱۴۰۰ - ۱۰:۳۳
با توجه به هماهنگی‌های به عمل آمده با معاونت نوسازی سازمان اداری و استخدامی کشور و بانک مرکزی ساعت فعالیت بانک‌ها تا اطلاع ثانوی برای کارکنان ۶ و نیم لغایت ۱۳ و ۳۰ دقیقه و برای مراجعه کنندگان ۷ تا ۱۳ خواهد بود و بانک ها تا پایان مرداد پنجشنبه ها تعطیل خواهند بود.

ساعت کار بانک ها از شنبه 19 تیر چیست؟/ پاساژها و مراکز تفریحی تا چه ساعتی فعالیت می کنند؟

به گزارش اعتدال، شورای هماهنگی بانک‌ها در اطلاعیه‌ای اعلام کرد که ساعت کار بانک‌ها از شنبه ۱۹ تیر ۱۴۰۰ تا اطلاع ثانوی ۷ تا ۱۳ خواهد بود.

در این اطلاعیه آمده است: با توجه به هماهنگی‌های به عمل آمده با معاونت نوسازی سازمان اداری و استخدامی کشور و بانک مرکزی ساعت فعالیت بانک‌ها تا اطلاع ثانوی برای کارکنان ۶ و نیم لغایت ۱۳ و ۳۰ دقیقه و برای مراجعه کنندگان ۷ تا ۱۳ خواهد بود.

بر اساس مصوبه هیئت محترم وزیران مورخ ۱۶ تیر و با عنایت به تداوم شرایط خاص جوی و ضرورت صرفه‌جویی و مدیریت مصرف برق همه بانک‌ها اعم از شعب و ستاد روزهای پنج شنبه تا پایان مرداد ماه سال جاری تعطیل هستند.

بر همین اساس از رؤسای شعب بانک‌ها انتظار می‌رود که در این بازه زمانی برای کاهش مصرف انرژی سیستم‌های سرمایشی را تنظیم و خاموشی آن‌ها را بعد از ساعت اداری مدنظر قرار دهند.

همچنین از مردم خواسته شده برای کمک به قطع زنجیره‌ی بیماری کرونا از خدمات غیرحضوری و سامانه‌های بانک‌ها استفاده و از مراجعه به شعب بانک‌ها خودداری کنند.


ساعت ۱۸ پایان کار پاساژها تا پایان مرداد است

سخنگوی صنعت برق گفت: ساعت خاتمه کار مراکز تفریحی و تجاری تا پایان مرداد ماه ساعت ۱۸ تعیین شده است.

مصطفی رجبی مشهدی با بیان اینکه تا پایان مردادماه، پنجشنبه‌ها ادارات و سازمان‌های دولتی، بانک‌ها و سایر نهادهای عمومی تعطیل هستند، اظهار داشت: واحدهای صنعتی که دارای مولد خود تأمین برق هستند در سقف برق تولیدی واحد خود، امکان مصرف برق دارند و برق مازاد آنها را شرکت توانیر به نرخ ۳,۸۰۰ ریال به ازای هر کیلووات ساعت خریداری می‌کند.

سخنگوی صنعت برق گفت: ساعت خاتمه کار مراکز تفریحی و تجاری تا پایان مرداد ماه ساعت ۱۸ تعیین شده است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
تازه‌های کسب و کار
عکس خبری