کد خبر: ۲۵۵۱۸۶
تاریخ انتشار: ۱۷ تير ۱۴۰۰ - ۱۰:۲۸
سرنشینان یک خودروی پژو 206 که پس از بستن راه یک جوان او را با ضربه‌های چاقو به قتل رسانده‌اند از سوی پلیس تحت تعقیب قرار گرفتند.

قتل پسر جوان تهرانی مقابل چشمان یک دختر

به گزارش رکنا، ساعت 1:30 بامداد سه‌شنبه 15 تیر مرگ پسری ۳۲ ساله در یکی از بیمارستان‌های پایتخت به بازپرس ساسان غلامی‌ اعلام‌ شد.

به دنبال اعلام این خبر تحقیقات از سوی بازپرس جنایی آغاز شد و در بررسی‌های صورت گرفته مشخص شد مقتول ساعت ۱۰ شب ۱۴ تیر به همراه دختر جوانی در حوالی پارک هروی سوار بر خودروی پژو 207 در حال عبور بودند که ناگهان یک خودروی پژو ۲۰۶ با دو سرنشین راه را بر آنها سد می‌کنند. سرنشینان پژو ۲۰۶ با مقتول درگیر شده و یکی از آنها با چاقو به پسر جوان حمله کرده و او را زخمی و فرار می‌کند. پسر جوان به بیمارستان منتقل شد اما به علت شدت جراحات ساعتی بعد جان خود را از دست داد. به دستور بازپرس شعبه سوم دادسرای امور جنایی پایتخت، دختر جوان نیز در این پرونده بازداشت شد.

او در تحقیقات گفت: سه ماه قبل در خیابان با مقتول آشنا شدم و در این مدت چند باری همدیگر را دیده بودیم. شب حادثه هم با هم رفتیم خرید، در حال برگشت بودیم که خودروی پژو ۲۰۶ با دو سرنشین راه را بر ما سد کرد.

ناگهان دو نفر ازخودرو پیاده شدند که یکی از آنها را می‌شناختم قبلاً با مقتول درگیری و اختلاف داشت. خودش گفته بود از همشهریانش است که در اینستاگرام اختلاف و کل کل داشتند و برای هم‌ شاخ و شانه می‌کشیدند. آنها باهم درگیر شدند و بعد یکی از آنها با چاقو دوستم را زد. وقتی این حادثه رخ داد به خانواده مقتول خبر دادم و همزمان هم پلیس آمد. بدین ترتیب بازپرس جنایی دستور بازداشت متهمان را صادر کرد و ردیابی‌ها برای دستگیری متهمان ادامه دارد.

نام:
ایمیل:
* نظر:
تازه‌های کسب و کار
عکس خبری