کد خبر: ۲۵۵۱۵۴
تاریخ انتشار: ۱۵ تير ۱۴۰۰ - ۱۵:۴۳
داماد یک خانواده 4 نفر از اعضای خانواده همسر خود اعم از پدر زن (که دایی وی بوده)، مادر زن، برادر زن و همسر خود را به قتل رساند و یکی از همسایگان را زخمی کرد

قتل عام خانوادگی در گتوند

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان از قتل 4 نفر اعضای یک خانواده و زخمی شدن یک نفر در شهرستان "گتوند" خبر داد و گفت: قاتل مسلح فراری در کمتر از یک ساعت در عملیات ویژه پلیس دستگیر شد.

به گزارش اعتدال از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ "حکیم عبداللهی" با اعلام این خبر اظهار داشت: ساعت 3 و 45 دقیقه امروز در شهرستان "گتوند" داماد یک خانواده 4 نفر از اعضای خانواده همسر خود اعم از پدر زن (که دایی وی بوده)، مادر زن، برادر زن و همسر خود را به قتل رساند و یکی از همسایگان را زخمی کرد.

وی افزود: پس از اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی 110 بلافاصله ماموران کلانتری ۱۳ شهرستان "گتوند" با فعال سازی گشت‌های نامحسوس و هدفمند و انجام اقدامات تخصصی قاتل را در کمتر از یک ساعت شناسایی و در عملیات تعقیب و گریز و استفاده از قانون به کارگیری سلاح و آتش متقابل پای وی را هدف قرار داده و آن را دستگیر کردند.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان خوزستان با بیان اینکه در بازرسی از خودروی متهم یک قبضه کلاشینکف به همراه 13 عدد فشنگ مربوطه کشف شد، بیان داشت: پرونده همچنان در دست بررسی است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
تازه‌های کسب و کار
عکس خبری