کد خبر: ۲۵۵۰۹۷
تاریخ انتشار: ۱۴ تير ۱۴۰۰ - ۰۹:۵۵

احمدی نژاد خودش را برای همیشه تمام کرد

به گزارش اعتدال روزنامه آرمان نوشت:یک فعال سیاسی اصولگرا در ارتباط با تحرکات اخیر احمدی‌نژاد اظهار داشت به نظر من دیگر حضور یا عدم حضور آقای احمدی‌نژاد در مجمع تشخیص مصلحت تفاوت چندانی ندارد و با توجه به موضع‌گیری‌های اخیر حتی اگر در جلسات حضور داشته باشند چندان مورد توجه نیست.
محمد مهاجری گفت: آقای احمدی‌نژاد از سال 1382 که شهردار شده بود در مورد خودش دچار یک توهم و بزرگ‌بینی بود و فکر می‌کرد نظام بسیار به وی نیاز دارد و آدم بسیار مهم، متفاوت و خاصی است. در دوره اول ریاست جمهوری خود هم متاسفانه جریان اصولگرا که تمام سرمایه خود را پای او گذاشت تا او را به اوج برساند، به توهم وی دامن زد.

وی افزود: پس از اتمام ریاست جمهوری هم این توهم همچنان وجود داشت. در سال نود و شش او برای ثبت‌نام کاندیداتوری ریاست جمهوری آمد و با کف و سوت چند نفر تصور کرد که اتفاق بسیار مهمی افتاده است. به نظرم مجموع این اتفاقات از ایشان فردی متوهم تر ساخت.

این فعال رسانه‌ای بیان کرد: در انتخابات 1400 احمدی‌نژاد شروع به سخنرانی و سپس تحریم انتخابات کرد. نتیجه‌ای که به وجود آمد این بود که نظرسنجی‌ها میزان مشارکت مردم را حدود 42درصد پیش‌بینی می‌کردند و زمانی که احمدی‌نژاد انتخابات را تحریم کرد این عدد حدود 5درصد افزایش پیدا کرد!

وی تصریح کرد: من اعتقاد ندارم که حرف‌های او در بین اقشار مختلف مردم خیلی طرفدار داشته باشد. از این حرف‌ها بدتر و تندتر را سلطنت‌طلب‌ها و ضدانقلاب‌ها هم می‌زنند. ایشان که ادعای اعتقادات مذهبی هم دارند. من نمی‌گویم که کسی به او رای نمی‌دهد اما وقایع اخیر نشان داد که هیچ پایگاه اجتماعی موثری ندارد و با اشتباهاتی که در این انتخابات 1400 کرد خودش را برای همیشه تمام کرد.

نام:
ایمیل:
* نظر:
تازه‌های کسب و کار
عکس خبری