کد خبر: ۲۵۴۹۳۷
تاریخ انتشار: ۰۸ تير ۱۴۰۰ - ۱۲:۴۰
رییس کلانتری 129 جامی از دستگیری یکی از اعضای باند " نیم تن ها " خبر داد.

3 برادر گرداننده باند نیم تن های تهران

پلیس تهران توانست گردانندگان باند نیم تن ها را شناسایی کند. با بازداشت یک عضو باند نیم تن ها مشخص شد 3 برادر که همگی چاق هستند باند مواد مخدر را راه اندازی کرده اند و علت نامگذاری نیم تن ها همین چاقی آنها بوده است.

به گزارش اعتدال، سرهنگ "مجتبی شمس بیرانوند" رییس کلانتری 129 جامی در تشریح جزئیات این خبر به خبرنگار رکنا، گفت: دوشنبه هفتم تیرماه در تحقیقات انجام شده در خصوص فعالیت یک توزیع کننده مواد مخدر درپارک دانشجو، پرونده ای در این رابطه تشکیل و تیمی از ماموران عملیات کلانتری 129 جامی رسیدگی به موضوع را در دستور کار قرار دادند.

این مقام ارشد انتظامی افزود: با اقدامات اطلاعاتی صورت گرفته و اظهارات شاهدان مشخص شد سوداگر مرگ که یکی از اعضای باند " نیم تن ها " است در پارک ها به جوانان و نوجوانان مواد مخدر توزیع می‌کند

سرهنگ شمس بیرانوند ادامه داد : نتیجه اطلاعات به دست آمده به مقام قضائی منعکس و بلافاصله دستور دستگیری متهم صادر شد و متعاقبا در یک اقدام ضربتی، متهم در پارک دانشجو دستگیر و برای بازجویی به کلانتری 129 جامی منتقل شد.

رییس کلانتری 129 جامی عنوان کرد: در بازرسی از مخفیگاه این متهم مقدار 4 کیلوگرم مواد مخدر کشف شد و متهمان به کلانتری تحت بازجویی های انجام شده به جرم خود مبنی بر توزیع مواد مخدر در پارک دانشجو اعتراف کرد.

سرهنگ مجتبی شمس بیرانوند، خاطرنشان کرد: با تکمیل پرونده هر 2 متهم برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضایی معرفی شدند.

نام:
ایمیل:
* نظر:
تازه‌های کسب و کار
عکس خبری