کد خبر: ۲۵۴۷۶۴
تاریخ انتشار: ۰۲ تير ۱۴۰۰ - ۱۲:۱۸
عده ای هی می گویند که نگاهتان فقط به برجام بوده. اگر فقط نگاهمان به برجام بود پس این همه صادرات و واردات و این همه سازندگی چگونه در این سه سال و نیم جنگ اقتصادی صورت گرفت؟

به گزارش اعتدال،رییس جمهور تاکید کرد که هدف های اصلی که برای انقلاب، نظام و ایران بود را نباید برای انتخابات فدا کنیم.

به گزارش ایسنا، حجت‌الاسلام‌ والمسلمین حسن روحانی رئیس جمهوری اسلامی ایران در جلسه هیات دولت گفت: انقلابی بودن یعنی از یاد نبردن اهداف مهم. هدف های اصلی را که برای انقلاب و نظام و ایران بود، نباید برای انتخابات فدا کنیم.

وی با اشاره به نتایج انتخابات ریاست جمهوری اخیر یادآور شد: من همان صبح شنبه تلفنی به آقای رئیسی تبریک گفتم و به دیدارش رفتم. امروز هم با آقای رئیسی رئیس جمهور منتخب جلسه دوم خود را داریم و این جلسات را ادامه می دهیم.

رییس جمهور تاکید کرد: ما باید در انتخابات فضا را باز بگذاریم و مردم را به آغوش بکشیم، طرد مردم که هنر نیست.

وی افزود: اینکه غصه می خوریم چرا مشارکت ۴۸ درصد شده و مثلا ۵۸ درصد نشده برای این است که صندوق و رای مردم مهم است و تاثیر دارد. اگر حضور مردم کمرنگ شد باید بنشینیم و دلایل آن را مشخص کنیم تا دیگر این اتفاق نیفتد. البته نباید دلایل من درآوردی بتراشیم.

روحانی خاطرنشان کرد: عده ای هی می گویند که نگاهتان فقط به برجام بوده. نمی دانم این برجام چه نیشی به اینها زده که نمی توانند تحملش کنند. اگر فقط نگاهمان به برجام بود پس این همه صادرات و واردات و این همه سازندگی چگونه در این سه سال و نیم جنگ اقتصادی صورت گرفت؟

نام:
ایمیل:
* نظر:
تازه‌های کسب و کار
عکس خبری