کد خبر: ۲۵۴۷۶۰
تاریخ انتشار: ۰۲ تير ۱۴۰۰ - ۰۹:۵۹
در حال حاضر کانادا یکی از کشورهایی است که به دلیل کمبود نیروی کار می توان از طرق مختلف ویزای کار دریافت کرد.

با توجه به شرایط موجود، بسیاری از افراد قصد دارند در کانادا آفر کار پیدا کنند و از طریق کار به کانادا مهاجرت کنند. زیرا آنها با یافتن جاب آفر کانادا الست گروپ و مهاجرت از این طریق به راحتی می توانند اقامت کانادا را بدست آورند. در حال حاضر کانادا یکی از کشورهایی است که به دلیل کمبود نیروی کار می توان از طرق مختلف ویزای کار دریافت کرد. اخذ ویزای کار یکی از محبوب ترین راه های مهاجرت مهاجران به کانادا است. زیرا با یافتن پیشنهاد شغلی در کانادا و همچنین پرداخت بیمه و مالیات می توانید اجازه اقامت و سپس پاسپورت کانادایی را دریافت کنید. یکی از سوالاتی که به ذهن متقاضیان آفر کار کانادا می رسد این است که روش یافتن پیشنهاد شغلی در کانادا چگونه است و آیا می توان جاب آفری تضمینی دریافت کرد؟
در این مقاله به این سوال پاسخ خواهیم داد.
فهرست
1. ویزای کاری و شرایط جاب آفر کانادا
2. یافتن شغل در کانادا با جاب آفر کانادا
3. مراحل اخذ ویزای کاری
4. انواع جاب آفر کانادا

 

1. ویزای کاری و شرایط جاب آفر کانادا
روش های مختلفی برای دریافت ویزای کار کانادا وجود دارد. آگاهی از این روش ها برای افراد جویای کار در این کشور و مهاجرت به کانادا از طریق کار لازم است. یکی از راه های دریافت ویزای کار کانادا داشتن جاب آفری از کانادا است. در حال حاضر، با توجه به نیاز برخی از ایالات به نیروی کار ماهر در برخی مشاغل، متقاضی می تواند با ارسال رزومه کاری خود آفر کانادایی را بدست آورد و با داشتن دعوتنامه شغلی از کار فرمای کانادایی، می توانید از وی درخواست کار کنید. اگر قصد دارید از طریق Skilled Worker Canada اقدام کنید، باید بدانید که این ویزا به صورت امتیاز است و دارای 2 مرحله است. اگر در مرحله اول مهارت کارگر امتیاز کسب کنید، افراد با نام مستعار مختص خود وارد مرحله دوم می شوند و با یکدیگر رقابت می کنند. اگر افراد بتوانند در دور دوم نیز امتیازات لازم را کسب کنند، از طرف دولت کانادا دعوت نامه صادر می شود و در صورت تأیید، اقامت دائم (PR) را دریافت می کنند. میزان مهارت، سطح زبان، تجربه کاری مرتبط و سن مهمترین عوامل امتیاز دهی برای یک شغل است.

 


2. یافتن شغل در کانادا از طریق جاب آفر کانادا
متقاضیان کار در کانادا برای دریافت ویزای کار کانادا باید جاب آفر یا پیشنهاد شغلی مناسب را از کار فرمای کانادایی دریافت کنند. کانادا کشوری مهاجر پذیر است و به دلیل توسعه آن، در مناطق مختلف آن کمبود نیرو وجود دارد. بنابراین متقاضیان واجد شرایطی که در مشاغل مورد نیاز در این کشور استخدام شده و دارای تجربه کاری و تخصص هستند می توانند پیشنهاد شغلی مناسبی دریافت کنند. افرادی که برای ویزای کار کانادا اقدام می کنند، مانند کارگر ماهر کانادا یا حتی ویزای کار استانی، می توانند از طریق روش های مختلف مانند ارسال رزومه خود برای کارفرمایان در کانادا و همچنین آژانس های کاریابی فعال در کشور اقدام نمایند.
شما باید شغل مورد نظر خود و یک جاب آفری در کانادا پیدا کنید. اگر از طریق جاب آفر کانادا اقدام کنید، می توانید به راحتی با داشتن یک دعوت نامه کاری ویزای کار کانادا را دریافت کنید.

جاب آفر کانادای الست گروپ


3. مراحل اخذ ویزای کاری
اکنون که با جاب آفر کانادا آشنا شدید، وقت آن است که بدانید چگونه می توانید جاب آفر دریافت کنید. در ادامه روند ویزای جاب آفر کانادا را بررسی خواهیم کرد.

• مرحله 1: اولین قدم داشتن یک رزومه خوب است. نکته جالب در مورد رزومه نویسی این است که فرمت رزومه کانادا با ایران یا سایر کشورها متفاوت است.
• مرحله 2: پس از انجام مرحله اول، باید یک نامه پشتیبانی در کنار رزومه خود بنویسید. این نامه به عنوان Cover Letter شناخته می شود و به شما کمک می کند تا تأثیر زیادی بر کار فرمای خود داشته باشید.
مهم است که بدانید این نامه برای کارفرمایان کانادایی از اهمیت زیادی برخوردار است.
• مرحله 3: LinkedIn را فراموش نکنید! عضویت در شبکه اجتماعی LinkedIn به شما امکان می دهد وارد دنیای حرفه ای ها شوید و پیشنهادات شغلی مناسب را پیدا کنید.
• مرحله 4: با صدور گواهینامه LMIA کار مناسب را پیدا کنید. برای این کار ابتدا یک فایل در سیستم Express Entry ایجاد کنید.
در صورت تأیید در این سیستم، کدی برای شما ارسال می شود که می توانید با کمک آن وارد بانک کار کانادا شوید.

جاب آفر کانادای الست گروپ


4. انواع جاب آفر کانادا
• تولید فیلم یا تلویزیون
• دانشگاه
• محقق در برخی از سازمان های کانادا
• یک دانشجوی مشترک در یک دوره کاری
• تعمیرکار یا تعمیرکار تجهیزات صنعتی یا تجاری
• یک مبلغ مذهبی
• خیریه
• مشاور اردوگاه
• یک ورزشکار یا مربی حرفه ای
• یک رقصنده، بازیگر، ارکستر یا خواننده اپرا، یا کسی که در یک کار نقش دارد
• یک کار آفرین
• متخصص مزرعه (متخصص کشاورزی)
• کارمند یک مأموریت دیپلماتیک خارجی، کنسولگری، سازمان بین المللی یا دولت خارجی
• کارمند مالک یا مجری یک پل یا تونل
• متخصصی که کارفرما از طریق Global Talent Stream درخواست کار را به شما را می دهد

 


چنانچه گفته شد مهاجرت به کانادا امروزه به هدف بسیاری از مردم تبدیل شده است.
داشتن یک زندگی ایده آل، داشتن شغلی متناسب با مهارت ها و استعدادهای شما و در نهایت دریافت حقوق مطابق با استانداردهای روز دنیا، کانادا را به مقصد محبوب مهاجران تبدیل کرده است.
دلیل دیگری که مردم را به کانادا می کشاند، تعدد روش های مهاجرت به آن است. به طوری که شخصی که می خواهد برای کار به کانادا مهاجرت کند، راه و روش های مختلفی دارد که بسته به شرایط می تواند آن را انتخاب کرده و از آن استفاده کند.
از جمله روش های مهاجرت به کانادا، ویزای پیشنهاد شغلی یا جاب آفر کانادا است، که یکی از محبوب ترین روش ها به شمار می رود. حال اگر کسی ویزای پیشنهاد کاری کانادا را دریافت کرده باشد، سریع و با اطمینان یکی از این روش ها را می پذیرد و به کانادا مهاجرت می کند.
به دلیل همین مسائل و اهمیت روز افزون توجه به جاب آفر کانادا شما ملزم به دانستن نکاتی راجع به آن هستید. ما در این مقاله سعی کردیم نکاتی چند در رابطه با این مسئله را با شما به اشتراک بگذاریم تا چنانچه قصد انجام اقدامی را داشتید، آن را در نهایت آگاهی انجام دهید.

نام:
ایمیل:
* نظر:
تازه‌های کسب و کار
عکس خبری