کد خبر: ۲۵۴۴۵۸
تاریخ انتشار: ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۲:۳۵
محمدباقر نوبخت با حضور در حسینه جماران در انتخابات شرکت کرد.

به گزارش اعتدال،محمدباقر نوبخت معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه برای شرکت در انتخابات در حسینیه جماران حضور یافت.

دلم می خواهد مملکت مثل زمان امام شود
صدیقه مصطفوی، در حاشیه حضور پای صندوق رأی انتخابات ۱۴۰۰، اظهار داشت: ان شاء الله رئیس جمهور آینده اول به مملکت خودمان توجه دارد و مردم را راضی نگه می دارد و بعد با اجازه حضرت امام به سیاست داخلی و خارجی می پردازد.

بنابر گزارش جماران، دختر گرامی امام خمینی(س) همچنین در جمع خبرنگاران تأکید کرد: من می خواهم مردم از این مملکت راضی باشند. امام برای این مملکت بسیار زحمت کشید و زندان رفت و ۱۴ سال در عراق زندگی کرد. دلم می خواهد مملکت مثل زمان امام شود.

دختر امام خمینی: دلم می خواهد مملکت مثل زمان امام شود

مردم هر سلایقی دارند در انتخابات شرکت کنند
آیت الله العظمی ناصر مکارم شیرازی پس از انداختن آرای خود به صندوق شماره ۱۶۳ در شهر مقدس قم، عنوان کرد: مردم هر سلایقی دارند در انتخابات شرکت کرده تا این انتخابات هر چه پرشورتر برگزار شود.

بنابر گزارش ایسنا، وی ادامه داد: مردم باید به دور از سلایق و جناح بندی به افراد اصلح رأی داده و با حضور خود قدرت و توانمندی ملت ایران را به منصه ظهور رسانده و موجبات شکست توطئه دشمنان علیه کشور و ملت را فراهم آورند.

دختر امام خمینی: دلم می خواهد مملکت مثل زمان امام شود

اولویت رئیس‌جمهور بعدی ارتقای سطح فرهنگ باشد
حجت الاسلام سید محمدحسن ابوترابی فرد، با اشاره به اهمیت مشارکت مردم در اقتدار رئیس جمهور آینده کشور گفت: مشارکت مردم نقش مهمی در افزایش اقتدار ملی و نگاه مردم به رییس جمهور، در اقتدار او تأثیر دارد. امیدوارم که شاهد حضور اقتدار آفرینی در انتخابات امروز باشیم.

بنابر گزارش ایرنا، وی اولویت رییس جمهور را افزایش وحدت ملی و انسجام اسلامی، تحکیم پیوند اقوام مختلف در ایران و پیوند مذاهب اسلامی و حتی ادیان آسمانی دانست و افزود: در جمهوری اسلامی شاهد افزایش وحدت ملی در ایران بودیم و انصافا این چهار دهه از تاریخ ایران در چند هزار سال تاریخ کشور از نظر وحدت ملی و انسجام اسلامی استثنایی بوده‌است اما رییس جمهور آینده باید جهت تحکیم پیوند ها از موقعیت خود استفاده کند.

نماینده پیشین مجلس شورای اسلامی ادامه داد: رئیس‌جمهوری بعدی باید در جهت ارتقای فرهنگ ملی و اسلامی که ظرفیت و سرمایه است گام بردارد. ما سرمایه غنی ای داریم چون کشوری فرهنگی هستیم لذا باید برای ارتقای سطح فرهنگ در کشور، ارتقای فرهنگ صداقت، امانت، پاسداری از حقوق دیگران، احترام به حقوق دیگران و حراست از حقوق شهروندان اقدام کند. اینها مهمترین مسأله ای است که باید در دستور کار رییس جمهور آینده قرار بگیرد.

ابوترابی فرد که امام جماعت مسجد امام حسین (ع) است از روند برگزاری انتخابات و مراحل نیز بازدید کرد و با استقبال رای دهندگان در صف ها مواجه شد.

نام:
ایمیل:
* نظر:
تازه‌های کسب و کار
عکس خبری