کد خبر: ۲۵۴۱۴۴
تاریخ انتشار: ۲۲ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۰:۴۶
در آخرین روز کاری هفته شاهد نزول نسبتا شدید شاخص‌های بازار بودیم. شاخص کل افت ۸ هزار واحدی داشت و شاخص هم وزن بیش از ۳ هزار واحد ریزش کرد.

پیش بینی بورس امروز شنبه ۲۲ خرداد

به گزارش اعتدال،برای پیش بینی بورس امروز – ‌شنبه بیست و دوم خرداد- به روند بازار سهام در روز چهارشنبه نگاه می‌کنیم. روز چهارشنبه شاخص کل بورس ۸ هزار و ۸۲۳ واحد و شاخص هم‌وزن ۳ هزار و ۲۰۲ واحد افت کردند. همچنین شاخص کل فرابورس ۱۷۵ واحد ریزش کرد و به رقم ۱۷ هزار و ۴۸۴ رسید. شاخص کل بورس به یک میلیون و ۱۵۱ هزار واحد رسید شاخص هم وزن نیز در محدوده ۳۸۰ هزار واحد قرار گرفت.

در آخرین روز کاری هفته شاهد نزول نسبتا شدید شاخص‌های بازار بودیم. شاخص کل افت ۸ هزار واحدی داشت و شاخص هم وزن بیش از ۳ هزار واحد ریزش کرد و در سطح ۳۸۰ هزار و ۷۴۷ واحدی ایستاد که کمترین رقم در ۱۳۶ روز کاری گذشته از ۲۷ آبان سال ۱۳۹۹ به این سو است.

همچنین سقوط ۳ هزار و ۲۰۲ واحدی بیشترین میزان سقوط شاخص هم وزن در ۱۲ روز کاری گذشته از ۲ خرداد تا به امروز است.

با آنکه هنوز شاخص در نیمه کانال ۱.۱ میلیونی در نوسان است اما افت شدید شاخص هم وزن و خروج ۴۳۴ میلیارد تومان پول حقیقی از بازار در روز چهارشنبه خوش بینی‌هایی که در روزهای قبل ایجاد شده بود را نقش بر آب کرد. در آخرین روز کاری هفته نقدشوندگی بازار نیز کاهش یافت و ارزش معاملات خرد سهام با ریزش ۳۳ درصدی به رقم ۳ هزار و ۷۵۵ میلیارد تومان رسید. لذا روندهای درونی بازار محرک‌های نزولی هستند.

نام:
ایمیل:
* نظر:
تازه‌های کسب و کار
عکس خبری