کد خبر: ۲۵۳۴۴۷
تاریخ انتشار: ۳۱ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۴:۰۳
علی لاریجانی، کاندیدای انتخابات ۱۴۰۰ گفت: شهید مطهری می‌گوید که تمرکز روی یک ارزش و غفلت از باقی ارزش‌ها باعث انهدام حکومت می‌شود، نباید بگوییم که تنها مسئله کشور بحث هسته‌ای است.

به گزارش اعتدال،علی لاریجانی کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری شب گذشته در کلاب هاوس پاسخگوی سوالاتی سخت و چالشی از سوی فعالان سیاسی و رسانه ای و مردم بود.

لاریجانی در این گفتگو چندین بار مورد سوال درباره عملکرد برادرانش خصوصا آیت الله آملی لاریجانی قرار گرفت. زمانی که از او پرسیده شد نمی خواهید سکوت تان درباره دستگاه قضایی را بشکنید، گفت:من یک پاسخ بیشتر ندارم؛ هرکسی مسئول کار خودش است. من که گفتم که در ظاهر هم انتقاد کردم، دیگر به چه زبانی بگویم؟ یک مختصر عقلی باید برای هم قائل باشیم و هر مسئولی جایگاه خودش را دارد و خودش باید پاسخگو باشد. دلیلی ندارد چون کسی با کسی نسبت دارد پاسخگو باشد.

از لاریجانی درباره اولین کلیپ انتخاباتی اش و حضور بادیگاردها در این کلیپ هم پرسیده شد. لاریجانی گفت: گفتید در کلیپ، بادیگاردهای من بودند، در قوانین وزارت کشور گفتند هر فردی می‌تواست ۲ محافظ داشته باشد و این موضوع ویژه من نیست.

او درباره ارزهای دیجیتالی هم گفت: در مورد رمز ارزها فکر می‌کنم که در ۱۰-۱۵ سال آینده این به یک موضوع متعارف در کشور تبدیل می‌شود، در مجلس هم چند جلسه برای ساماندهی این موضوع داشتیم. این موضوع به قانون نیاز دارد.

لاریجانی در این گفتگو تاکید کرد: این مشکلات کشور احتیاج به مدیر قوی دارد، به همین دلیل به حاشیه‌ها نپردازید. وقتی اینجا دعواهای سیاسی به وجود می‌آید مسائل اصلی حل نمی‌شود . شهید مطهری می‌گوید که تمرکز روی یک ارزش و غفلت از باقی ارزش‌ها باعث انهدام حکومت می‌شود، نباید بگوییم که تنها مسئله کشور بحث هسته‌ای است. این مسائل که شما این طور هستید و برادرتان این طور هستید درست نیست و این مسائل برای همه افراد هست.

منبع:خبرآنلاین

نام:
ایمیل:
* نظر:
تازه‌های کسب و کار
عکس خبری