کد خبر: ۲۵۳۳۱۳
تاریخ انتشار: ۲۷ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۰:۱۴
یک مقام امنیتی رژیم صهیونیستی در گفت وگو با شبکه ۱۲ تلویزیون این رژیم اعلام کرد که تنش در غزه به روزهای پایانی خود نزدیک می شود .
به گزارش روز دوشنبه شبکه تلویزیونی روسیا الیوم ، مقام مزبور تاکید کرد : بر اساس نشست امنیتی دولت که روز یکشنبه برگزار شد ،پایان عملیات نظامی اسراییل در نوار غزه امکان پذیر شده است .

وی خاطرنشان کرد که " پایان یافتن عملیات یاد شده چند روز به درازا خواهد کشید ."

مقام یاد شده اظهار داشت : ما به پایان جنگ نزدیک می شویم و وارد روزهای سختی خواهیم شد .

شبکه ۱۲ تلویزیونی رژیم صهیونیستی اعلام کرد : مقامات امنیتی اسراییل نسبت به شدت گرفتن تنش در کرانه باختری بیمناکند . این امر باعث می شود تا جنبش حماس به یک دستاورد تاریخی برسد موضوعی که اسراییل به هیچ وجه مایل نیست حماس به آن دست پیدا کند.

مقامات رژیم صهیونسیتی پایان یافتن نبرد توسط میانجی گری های مصری و بازگشت بی قید و شرط اجساد سربازان و اسرای خود توسط حماس را قابل تقدیر و ستایش می داند.

ارتش رژیم صهیونیستی طی یک هفته گذشته حمله‌های وحشیانه‌ای را به نوار غزه آغاز کرده که تاکنون صدها غیرنظامی که اکثر آن‌ها را زنان و کودکان تشکیل می‌دهند، به شهادت رسانده‌ است.

نیروهای مقاومت اسلامی فلسطین در غزه نیز به تلافی جنایات رژیم صهیونیستی و در پاسخ به این رژیم، صدها موشک به سرزمین‌های اشغالی شلیک کرده‌اند.
نام:
ایمیل:
* نظر:
تازه‌های کسب و کار
عکس خبری