کد خبر: ۲۵۳۲۷۸
تاریخ انتشار: ۲۶ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۲:۴۳
فرمانده نیروی قدس سپاه بر حمایت ایران در مقابله با جنایت‌های صهیونیست‌ها تاکید و از مقاومت و پایداری ملت فلسطین در دفاع از سرزمین، مقدسات و حقوقش قدردانی کرد.
به گزارش اعتدال، سردار قاآنی فرمانده نیروی قدس سپاه در تماس تلفنی با زیاد نخاله دبیر کل جنبش جهاد اسلامی فلسطین بر حمایت جمهوری اسلامی ایران از حق ملت فلسطین در مقابله با جنایت‌های صهیونیست‌ها تاکید و از مقاومت و پایداری ملت فلسطین در دفاع از سرزمین، مقدسات و حقوقش قدردانی کرد.

فرمانده سپاه قدس همچنین از عملکرد و توانمندی‌های مقاومت در حمایت و دفاع از ملت فلسطین تمجید و قدردانی کرده و رفتار مغایر با عرف و قوانین بین الملل رژیم صهیونیستی با مردم فلسطین را محکوم کرد.

در این تماس تلفنی آقای زیاد نخاله با تاکید بر مقاومت و پایداری مردم فلسطین و اصرار این ملت بر دفاع از مقدسات‌اش با تمامی قدرت و عزم و اراده گفت: مقاومت در غزه با در خواست مردم عزیزمان در قدس و ملت‌مان در داخل و خارج وارد این نبرد شدو ملت ما تا هتک حرمت صهیونیست‌ها به مسجد الاقصی و تلاش صهیونیست‌ها برای اشغال محله‌های شیخ جراح و البستان در قدس متوقف نشود اجازه نخواهند داد این نبرد متوقف شود.

در این تماس دبیر کل جنبش جهاد اسلامی فلسطین از مواضع رهبری، دولت و مردم ایران در حمایت از ملت فلسطین با تمامی ابزارها و راه‌ها تمجید و تشکر کرد.
نام:
ایمیل:
* نظر:
تازه‌های کسب و کار
عکس خبری