کد خبر: ۲۵۳۱۷۳
تاریخ انتشار: ۲۳ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۳:۳۳
مدیرکل هواشناسی استان تهران گفت: آسمان استان تهران برای امروز قسمتی ابری تا نیمه ابری طی بعدازظهر و شب با افزایش ابر و گاهی رگبار پراکنده، رعدوبرق و تندباد شدید موقتی همراه خواهد بود.
به گزارش اعتدال،مجتبی جلالی در گفتگو با مهر، از تداوم رگبار و رعدوبرق تا اوایل هفته آتی در تهران خبر داد و اظهار داشت: از امروز پنج شنبه ۲۳ اردیبهشت ماه تا شنبه ۲۵ اردیبهشت عمدتاً در ساعات بعدازظهر و شب همچنان شرایط برای رگبار و رعدوبرق، تندباد شدید موقتی و نقاط مستعد ریزش تگرگ در مناطق مختلف استان تهران فراهم می‌باشد.

جلالی با بیان اینکه شدت بارش‌ها بر روی نوار شمالی استان احتمالاً موجب آب گرفتگی معابر و جاری شدن سیلاب در نقاط مستعد می‌شود گفت: کلان شهر تهران نیز طی فردا و جمعه در ساعات بعدازظهر و شب گاهی رگبار و رعدوبرق و تندباد شدید موقتی خواهد داشت.

مدیر کل هواشناسی استان تهران در خصوص وضعیت هوای تهران برای امروز پنجشنبه ۲۳ اردیبهشت ماه نیز عنوان داشت: آسمان استان تهران برای امروز قسمتی ابری تا نیمه ابری طی بعدازظهر و شب با افزایش ابر و گاهی رگبار پراکنده، رعدوبرق و تندباد شدید موقتی همراه خواهد بود.

وی بیان داشت: حداکثر دمای هوای استان تهران برای امروز ۲۸ درجه سانتی گراد و حداقل دما ۱۸ درجه سانتی گراد پیش بینی شده است.
نام:
ایمیل:
* نظر:
تازه‌های کسب و کار
عکس خبری