کد خبر: ۲۵۳۰۶۲
تاریخ انتشار: ۲۱ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۱:۲۹
نامی:
وزیر ارتباطات احمدی نژاد گفت: من مشورتی با احمدی‌نژاد برای نامزدی نکرده‌ام و ضرورتی هم نداشته است. عقبه من ارتش جمهوری اسلامی است.
به گزارش اعتدال،محمد حسن نامی پس از ثبت نام در انتخابات ریاست جمهوری سیزدهم با حضور در جمع خبرنگاران گفت: من متعلق به ارتش جمهوری اسلامی ایران هستم و سال‌ها در این سازمان خدمت کردم و در وزارت دفاع به عنوان معاون وزیر و وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و بعد از آن نیز مرکز مطالعات بین‌المللی متعلق به نیروهای مسلح فعالیت کرده ام . 

 وی گفت : من برای ۴ سال آینده ۶۴ برنامه برای دولت آینده دارم که مهمترین آنها ۶ برنامه برای سال اول است که بتوانم درباره وضعیت معیشتی مردم تحولی ایجاد کنیم. برابر ماده ۵۷ قانون اساسی قوه مجریه و قوه مقننه و قوه قضاییه زیر امر رهبری است .

وی درباره تشکیل ستاد نیز گفت : تا وقتی مورد تایید شورای نگهبان قرار نگرفته ام نباید فعالیت تبلیغی و تشکیل ستاد انجام داد.

نامی ادامه داد: جمهوری اسلامی ایران در بعد نظامی در رده اول غرب آسیا قرار دارد و این از اقداماتی که در ۴۰ سال اخیر رخ داد کاملا مشخص است و اگر بخواهیم یک هواپیمای مدرن بدون سرنشین ارتش آمریکا به آسمان ما تجاوز کرده بود توسط سامانه سپاه مورد هدف قرار گرفت و این نشان از قدرت بالای دفاعی ما دارد .

این کاندیدای نظامی گفت:‌به صورت مستقل وارد انتخابات شده ام، ولی به لحاظ نوع تفکر اصولگرا هستم.

وزیر ارتباطات احمدی نژاد گفت: من مشورتی با احمدی‌نژاد برای نامزدی نکرده‌ام و ضرورتی هم نداشته است. عقبه من ارتش جمهوری اسلامی است.


منبع:خبرآنلاین
نام:
ایمیل:
* نظر:
تازه‌های کسب و کار
عکس خبری