کد خبر: ۲۵۳۰۱۷
تاریخ انتشار: ۲۰ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۴:۰۵
رئیس ستاد انتخابات گفت: ثبت نام از داوطلبان انتخابات ریاست جمهوری از فردا ۸ صبح آغاز می‌شود.
به گزارش اعتدال- جمال عرف ظهر امروز و در بازدید از سایت اصلی ثبت نام ستاد انتخابات کشور گفت: ثبت نام از داوطلبان انتخابات ریاست جمهوری از فردا ساعت ۸ صبح تا ۱۸ و به مدت ۵ روز انجام می‌شود.

وی ادامه داد: پیشنهاد می‌کنیم همه کسانی که می‌خواهند به‌عنوان داوطلب ثبت نام کنند، حتما قانون انتخابات ریاست جمهوری را مطالعه کنند خصوصا ماده ۳۵ که به شرایط انتخاب شوندگان اشاره دارد و دوم اینکه با توجه به شرایط کرونایی که در کشور وجود دارد ما تنها می توانیم پذیرای خود داوطلب و برای کسانی که لازم هست، یک فرد همراه باشیم.

رئیس ستاد انتخابات کشور با تاکید بر اینکه براساس چارجوب قانونی که اعلام شده عمل می‌کنیم، بیان کرد: امیدواریم این دوره هم افرادی که در خود شرایط لازم را می‌بینند، خصوصا با توجه به تاکیدی که مقام معظم رهبری داشتند،افرادی که خود را حائز شرایط برای حل مسائل و مدیریت کلان کشور می‌بینند، ثبت نام کنند و سایر مراحل بررسی صلاحیت نیز توسط ناظر، شورای نگهبان انجام خواهد شد.
عرف با اشاره به اجرای تمهیدات بهداشتی لازم در ستاد انتخابات کشور گفت: فاصله ۲ متری بین کاربران لحاظ شده است و از دو طبقه این سالن برای اینکه فواصل اجتماعی رعایت شود، استفاده شده است. استفاده از ماسک، دستکش و مواد ضدعفونی در دستورکار قرار دارد.

وی تصریح کرد: اسامی کسانی که برای ثبت نام مراجعه می‌کنند در سامانه ماسک بررسی می‌شود تا مبتلایان به کرونا وارد ستاد انتخابات نشوند و تدابیری لحاظ شده است تا در فضای سالم و امن ثبت نام برگزار شود.
نام:
ایمیل:
* نظر:
تازه‌های کسب و کار
عکس خبری