کد خبر: ۲۵۲۹۸۵
تاریخ انتشار: ۲۰ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۰۹:۲۰
پیدا شدن جسد زن تهرانی در عمق چاه یک باغ در جاجرود سناریوی یک جنایت به دست خواستگار جوان را پیش روی پلیس تهران قرار داد.
جسد منیژه که در ماجرای قرار با خواستگارش به جاجرود رفته بود از عمق یک چاه بیرون کشیده شد.

به گزارش اختصاصی خبرنگار جنایی رکنا، چندی قبل زنی با حضور در اداره پلیس از ناپدید شدن خواهر جوانش به نام منیژه خبر داد و از پلیس خواست تا سرنخی از خواهر جوانش به دست آورد.

ناپدید شدن زن جوان در قرار با پسر جوان
بدین ترتیب تیمی از ماموران پلیس آگاهی تهران برای تحقیقات وارد عمل شدند و در گام نخست خواهر نگران گفت: منیژه چند سال قبل بخاطر مشکلاتی که با همسرش داشت از او طلاق گرفت و چندی قبل از خواهرم شنیدم که با پسر جوانی به نام آرین دوست شده و قصد دارند با هم ازدواج کنند.

وی افزود: تا جاییکه اطلاع دارم خواهرم آخرین بار به دیدن آرین رفته و قرار بوده با هم بیشتر آشنا بشوند تا پس از شناخت بیشتر با هم ازدواج کنند اما از آن زمان به بعد دیگر خبری از خواهرم ندارم و به هر جا که فکر می کردم سرزدم اما بی فایده بود.

بازداشت خواستگار زن مطلقه
کارآگاهان در این مرحله به دستور بازپرس سهرابی از شعبه نهم دادسرای امور جنایی تهران به سراغ آرین رفته و پسر جوان را دستگیر کردند.

آرین در نخستین اعترافاتش گفت: آن روز با منیژه قرار ملاقات داشتم اما برایم کار پیش آمد و در محل قرار حاضر نشدم و دیگر از او اطلاعی ندارم.

این ادعا در حالی بود که ماموران پی بردند که آرین آخرین بار منیژه را ملاقات کرده است و با توجه به مرموز بودن ادعاهای این پسر جوان ، آرین در بازداشت پلیس قرار گرفت.

پیدا شدن جسد منیژه در چاه یک باغ
کارآگاهان با توجه به اینکه قرار ملاقات این زن و پسر جوان در باغ های منطقه جاجرود بود شروع به جستجو در باغ های نزدیک به محل قرار کردند اما سرنخی به دست نیامد تا اینکه روز شنبه 18 اردیبهشت امسال مردی در تماس با ماموران پلیس از پخش شدن بوی تعفن زیاد در باغش خبر داد و عنوان کرد این بو هر روز بیشتر شده و احتمال می دهم جسدی در باغم دفن شده باشد.

بدین ترتیب ماموران برای بررسی های دقیق همراه تیمی از ماموران آتش نشانی به باغ مرد جوان رفته و در بررسی ها مشخص شد بوی تعفن از چاه عمیق داخل باغ است.

در این مرحله آتش نشانان جسد زن جوان را که دست هایش از پشت بسته شده بود از چاه بیرون کشیدند و در بررسی ها مشخص شد جسد زن جوان همان منیژه ناپدید شده است.

تیم تشخیص هویت و پزشکی قانونی در صحنه جرم حاضر شدند و مشخص شد 2 هفته از مرگ این زن می گذرد و احتمال می رود منیژه خفه شده است که بازپرس دستور داد تا برای بررسی علت مرگ، جسد زن جوان به پزشکی قانونی منتقل شود.

ادعای عجیب خواستگار منیژه
آرین در ادامه تحقیقات در حالیکه همه مدارک نشان از قاتل بودن او دارد ادعا کرد که وقتی با منیژه به باغ رفتیم در سر مسائل زندگی با هم بحث کردیم و او قهر کرد و دیگر از او اطلاعی ندارم.

بنا براین گزارش، آرین که شواهد و مدارک پلیسی نشان از قاتل بودن او در پرونده منیژه دارد به دستور بازپرس سهرابی از شعبه 9 دادسرای امور جنایی تهران در اختیار ماموران پلیس آگاهی تهران قرار گرفته است.
نام:
ایمیل:
* نظر:
تازه‌های کسب و کار
عکس خبری