کد خبر: ۲۵۲۸۸۷
تاریخ انتشار: ۱۸ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۲:۰۳
پرستار هستید و فکر مهاجرت به کشور دیگری را در سر دارید؟ در این صورت بهتر است قبل از هر چیز بدانید چه کشورهایی برای مهاجرت پرستاران بهتر هستند و در نهایت بهترین کشور برای مهاجرت خود را پیدا کنید. به این ترتیب هم می توانید در شغل خود موفق تر از قبل باشید و هم می توانید با خیال راحت کشور مقصدتان را انتخاب کنید.

بسیاری از کشورها با کمبود پرستار مواجه هستند و دلیل این موضوع، بازنشستگی و پیر شدن جمعیت و تقاضای کمتر برای این شغل و خطر ویروس کرونا است. پرستاران یکی از ارکان اصلی مراقبت های بهداشتی و حوزه درمان هستند بنابراین بسیاری از کشورها اقدام به جذب نیروی پرستار می کنند و کسانی که در این فیلد کاری مشغول فعالیت هستند، می توانند شانس مهاجرت به کشورهای دیگر با حقوق بالا را داشته باشند. در زیر، اسامی کشورهای مناسب برای شغل پرستاری با بیشترین میزان درآمد را آورده ایم:
1.    لوکزامبورگ: 105،749 دلار (متوسط حقوق و دستمزد سالانه)
2.    ایسلند: 87،635 دلار (متوسط حقوق و دستمزد سالانه)
3.    ایالات متحده: 74،250 دلار (متوسط حقوق و دستمزد سالانه)
4.    استرالیا: 72،271 دلار (متوسط حقوق و دستمزد سالانه)
5.    نروژ: 66،647 دلار (متوسط حقوق و دستمزد سالانه)
6.    اسرائیل: 63،541 دلار (متوسط حقوق و دستمزد سالانه)
7.    هلند: 60،253 دلار (متوسط حقوق و دستمزد سالانه)
8.    سوئیس: 58،041 دلار (متوسط حقوق و دستمزد سالانه)
9.    جمهوری ایرلند: 57،663 دلار (متوسط حقوق و دستمزد سالانه)
10.    نیوزیلند: 56،318 دلار (متوسط حقوق و دستمزد سالانه)
بهترین کشور برای مهاجرت پرستاران کدام است؟بهترین شرایط برای شغل پرستاری در کدام کشورهاست؟

پرستاری شغلی پر مسئولیت ولی در عین حال دوست داشتنی است که سلامت جامعه را تامین می کند. احتمالا اغلب کسانی که در این زمینه، مشغول به کار هستند، بارها به امر مهاجرت و ادامه این شغل در سایر کشورها فکر کرده اند. مسلما نه تنها به عنوان یک پرستار، بلکه با هر عنوان شغلی دیگری هم که داشته باشید، دوست دارید در بهترین مکان با بیشترین میزان درآمد و آسودگی کار کنید.
با مطالعه مطلب "بهترین کشور برای مهاجرت کدام است؟" در لینک yun.ir/qb8b55  متوجه خواهید شد که  بسیاری از افراد دوست دارند که بتوانند در حیطه کاری خود پیشرفت کنند و با علوم روز دنیا، دانش خود را در انجام کارشان افزایش دهند.
به همین دلیل در ادامه به شما کشورهایی را معرفی می کنیم که بهترین شرایط برای شغل پرستاری را فراهم کرده اند. بنابراین همراه ما باشید تا با هم این کشورها را مورد بررسی قرار دهیم.

نیوزلند
کشور نیوزیلند، بخشی از بودجه دولتی را برای سیستم مراقبت های بهداشتی تعیین کرده و فرصت های کاری ایده آلی را برای پرستاران در نظر گرفته است. بنابراین پشتیبانی از شغل پرستاری به خوبی در این کشور انجام می شود. همچنین محیط کاری مدرن و تجهیز شده با جدیدترین امکانات و فناوری های روز دنیا برای پرستاران وجود دارد. از طرفی خوب است بدانید که هدف کشور نیوزیلند، جذب نیروی کار پرستاری تا حدود  25 هزار نفر در سال های آتی است.
دولت این کشور، آموزش های تخصصی برای پرستاران در نظر گرفته و مواردی همچون درخواست استخدام بالا، حداقل چهار هفته مرخصی سالانه و حقوق بالا، باعث شده که شمار متقاضیان مهاجرت به نیوزیلند، به خصوص پرستاران، افزایش یابد.
بهترین کشور برای مهاجرت پرستاران کدام است؟
استرالیا
سیستم مراقبت های بهداشتی استرالیا رایگان است. این کشور نیز سرمایه گذاری بسیاری را در زمینه بهداشت و درمان انجام داده و پرستارانی که به استرالیا مهاجرت می کنند، می توانند در یک محیط کار مدرن، همراه با تجهیزات پیشرفته کار کنند. داشتن مدارک پرستاری و یا مامایی برای مهاجرت به استرالیا، شانس گرفتن ویزا را برایتان بیشتر می کند. از جمله مزیت های شغل پرستاری در استرالیا، تعادل عالی بین کار و زندگی و حقوق بالا است.

دانمارک
کشور دانمارک فرصتی ویژه برای پرستاران فراهم می کند. این کشور، محیط کاری فوق العاده مدرن، خدمات بهداشتی برتر در اروپا، امکان برابری بین متخصصان، شش هفته مرخصی سالانه و درآمد مطلوبی را برای پرستاران در نظر گرفته است. همچنین در سال 2021 ظرفیت پذیرش پرستاران در این کشور افزایش یافته است.

کانادا
برای اشتغال در زمینه پرستاری و کار در کانادا، باید یک فرم آنلاین ارسال کنید و بسته به شرایط شما، روند پذیرش در این شغل از 3 تا 18 ماه زمان می برد. همچنین می توانید آزمون پرستاری را در کالج پرستاران انتاریو بدهید و به استخدام بیمارستان های کانادایی درآمده و درآمد بالا بدست بیاورید.

انگلیس
محبوب ترین گزینه برای پرستاران در انگلیس، کار در سرویس بهداشت ملی است؛ ولی در بیمارستان ها و کلینیک های خصوصی نیز شانس استخدام به عنوان پرستار را دارید. سطح زندگی پرستاران در انگلیس بالاست و می توانند در رفاه کامل باشند.

اگر می خواهید مهاجرت خوب و بدون درد سری داشته باشید و یا شغل دیگری به جز پرستاری دارید و می خواهید بدانید، چه کشوری مناسبِ مهاجرت شماست، مقاله بهترین کشور برای مهاجرت در پارسی کانادا را بخوانید.
مهاجرت، یکی از راه‌های رسیدن به آرزوها و اهدافی است که اکثر افراد در سر دارند. نه‌ تنها ما ایرانی‌ها، بلکه می‌توان گفت تمام افراد در سراسر جهان به‌ویژه مردم کشورهای جهان سوم، به دلایل مختلفی تصمیم به مهاجرت می‌گیرند.
اما آنچه اهمیت دارد این است که این تصمیم بر چه اساسی اتخاذ می‌شود؟ آیا مهاجرت می‌تواند نیازهای شما را برطرف کند و شما را به اهدافتان برساند یا خیر؟
برای اینکه در روند مهاجرتی خود موفق باشید و پرونده تان بدون ریجکتی پیش برود، بهتر است روی کمک و راهنمایی موسسه مهاجرتی پارسی کانادا حساب کرده و از بالاترین خدمات مهاجرتی بهره مند شوید.
نام:
ایمیل:
* نظر:
تازه‌های کسب و کار
عکس خبری