کد خبر: ۲۵۲۸۷۷
تعداد نظرات: ۲ نظر
تاریخ انتشار: ۱۸ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۰:۵۷
بخشنامه جدید الزام به دورکاری و مرخصی اضطراری کارکنان دولت در شرایط هشدار کرونا ابلاغ شد.
به گزارش اعتدال، این بخشنامه به کلیه دستگاه‌های اجرایی موضوع ماده (۲) قانون مدیریت بحران (به استثنای نیروهای مسلح) ابلاغ شده است. 

با عنایت به روند صعودی موج جدید ویروس کرونا جهش یافته در کشور و قرمز شدن وضعیت اکثر استان‌ها و شهرستان‌های کشور و به منظور رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی و کاهش تقاضا برای سفر و کم شدن ترافیک در سیستم حمل و نقل عمومی، کلیه دستگاه‌های اجرایی ملی و استانی موظفند نسبت به اجرای دقیق مفاد بخشنامه شماره ۳۷۴۸۹۹ مورخ ۲۷/۸/۱۳۹۹ با موضوع نحوه فعالیت دستگاه‌های اجرایی و ادارات مرکز و استان‌ها و شهرستان‌ها در هر یک از شرایط سه‌گانه هشدار و کاهش نیروی انسانی بر اساس وضعیت شهرها، اقدام و نتایج اقدامات خود را در مرکز به کمیته عالی نظارت بر پروتکل‌های بهداشتی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و در استان‌ها به استانداری منعکس نمایند. 

در صورت وصول گزارش‌عدم رعایت و اعمال مفاد بخشنامه مذکور، با تخلفات مدیران دستگاه‌های اجرایی در سطوح مختلف بر اساس بند (۱) مصوبات سی و سومین جلسه ستاد ملی مدیریت کرونا (موضوع بخشنامه شماره ۲۹۰۸۲۳ مورخ ۵/۶/۱۳۹۹ سازمان اداری و استخدامی کشور) برخورد خواهد شد. 

جمشید انصاری- معاون رییس جمهور و رییس سازمان اداری و استخدامی کشور
انتشار یافته: ۲
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
نازنین
|
-
|
۱۱:۱۸ - ۱۴۰۰/۰۲/۱۸
1
0
با توجه به شرایط پیش آمده و ورود ویروس های انگلیسی و هندی که به مراتب خطرناکتر می باشند چه لزومی داره امتحانات پایه های دوازدهم و نهم به صورت حضوری برگزار بشه؟؟ اگه خدایی ناکرده واسه دانش آموزی اتفاقی بیفته مسئولین پاسخگو خواهند بود؟؟
محمد
|
-
|
۱۲:۳۹ - ۱۴۰۰/۰۲/۱۸
0
0
آنهایی که می گویند امتحانات به صورت غیر حضوری برگزار شود می خواهند خودشان جای دانش اموز امتحان بدهند یا حداقل به دانش اموز خود کمک کنند. این که دیگر امتحان نیست!
نام:
ایمیل:
* نظر:
تازه‌های کسب و کار
عکس خبری