کد خبر: ۲۵۲۶۷۴
تعداد نظرات: ۵ نظر
تاریخ انتشار: ۱۳ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۲:۵۹
چهره سیاسی اصلاح طلب در واکنش به تخریب ها علیه اسحاق جهانگیری به دلیل اظهارات اخیرش در کلاب هاوس گفت: نخست اینکه بنده برای فضای مسمومی که در کشور ایجاد شده و ایجاد چنین فضای مسمومی در کشور به ویژه در ماه مبارک رمضان نه اخلاقی و نه شرعی و نه ارزشی است.


اسماعيل دوستى در گفتگو با خبرنگار نواندیش افزود: متاسفانه این فضای مسموم، کشور را فراگرفته است بنده واقعا متاسفم برای کسانی که فقط و فقط یادگرفته اند به دیگران توهین کنند یا ضعف ها را ببینند و مهمتر اینکه چهره های خدوم را مورد تخریب قرار دهند حال چه اصلاح طلب باشد و چه اصولگرا، تفاوتی ندارد.


اسماعیل دوستی ادامه داد: دو جریان اصولگرا و اصلاح طلب، نیروهای مهم انقلاب هستند و دو جریان نیرومندی هستند که در طول تاریخ انقلاب متحمل زحمات زیادی شده اند.

و با اشاره به اینکه آقای جهانگیری از چهره های خدومی است که به واقع در این چهل و دو، سه سال، زحمات فراوانی کشیده است، ادامه داد: او از استانداری تا نمایندگی مجلس تا در جایگاه وزارت در دو وزارتخانه و به ویژه در جایگاه معاون اول ریاست جمهوری، منشأ خدمات بسیاری در کشور شد.


این نماینده ادوار مجلس عنوان کرد: بالاتر از همه اینها، آقای جهانگیری برادر دو شهید والامقام است و شخصیتی است که از نگاه بنده در زندگی اش نمی توان نقطه سیاهی را پیدا کنیم لذا بنده به ایشان علاقه مند و از خدا برای ایشان هم سلامتی و توفیق طلب دارم و از دوستانی که آقای جهانگیری را مورد تخریب قرار می دهند می خواهم حداقل در این ماه مبارک رمضان، روزه هایتان را باطل نکنید و مسائل شرعی و اخلاقی را رعایت کنید.


او با تاکید بر اینکه حداقل نباید در این ماه مبارک رمضان، این اقدامات تخریبی را علیه افراد انجام داد، تصریح کرد: بنده تخریب علیه آقای ظریف را به هیچ وجه به صلاح نمی دانم. نمی دانم چرا دوستان ما به صورت بی پروا، همه نیروهای انقلاب را یکی پس از دیگری تخریب می کنند؟! این اقدامات به صلاح کشور نیست و به صلاح همین آقایانی هم که اقدام به تخریب افراد می زنند هم نیست.

 

این چهره سیاسی اصلاح طلب بیان کرد: متاسفانه تخریب کنندگان به همه مسائل با تنگ نظری نگاه می کنند بنابراین بنده بر این باورم که آقای جهانگیری جزو چهره های خدوم نظام بوده و در حال حاضر می تواند در صحنه کاندیداتوری ریاست جمهوری، حضور فعال داشته باشد و اگر رأی بیاورند و رییس جمهور شوند از نگاه بنده یکی از نیروهای کارآمدی است که به لطف خدا در عرصه خدمت به ایران توفیقات فراوانی را داشته است.


انتشار یافته: ۵
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۱۷ - ۱۴۰۰/۰۲/۱۳
0
0
جهانگیری خیلی کارآمده مخصوصا با دلار 4200 تومنی و به باد دادن 18 میلیارد دلار سرمایه مردم وبا این همه گرانی چند صد درصدی!!!!!
ناشناس
|
-
|
۱۳:۴۸ - ۱۴۰۰/۰۲/۱۳
0
0
جهانگیری به درد آش نخود عمه ات میخورد............آزموده را آزمودن خطاست ومومن ازیک سوراخ 8سال گزیده شده است.........خففففففففه بابا خففففه!
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۳۷ - ۱۴۰۰/۰۲/۲۰
8سال نه 16سال چون دولت خاتمی هم وزیربود وشاید هم 32سال یعنی دولت موسوی وهاشمی.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۲۷ - ۱۴۰۰/۰۲/۲۰
0
0
جهانگیری منتظر اوین باشد نه پاستور.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۳۷ - ۱۴۰۰/۰۲/۲۰
0
0
خدایا خودت مارا از فریب اصلاح طلبان وکارگزان نجات بده.
نام:
ایمیل:
* نظر:
تازه‌های کسب و کار
عکس خبری