کد خبر: ۲۵۲۶۰۳
تعداد نظرات: ۳ نظر
تاریخ انتشار: ۱۲ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۰۸:۳۷
یک چهره اصولگرا گفت: احمدنژاد خودش را به یک تله انفجاری وارد می‌کند که ممکن است به مرگ سیاسی‌اش ختم شود .
حسین کنعانی مقدم، عضو جبهه ایستادگی درباره تحرکات احمدی‌نژاد و میزان خطرناک بودن رفتارهای او برای جریان اصولگرا اظهار داشت: احمدی‌نژاد مانور سیاسی می‌دهد، اما  می‌داند که ممکن است در انتخابات آینده صلاحیتش تایید نشود؛ اما رای خود را جمع می‌کند برای اینکه از فرد دیگری حمایت کند.

این چهره اصولگرا گفت: دوم اینکه به نظر می‌آید به دنبال فضاسازی است که خودش را به عنوان یک اپوزیسیون داخلی مطرح کند و آرای خاکستری را به سمت خودش سرازیر کند، یعنی هر کسی مخالف نظام اسلامی می‌گوید باید برویم به احمدی نژاد رای بدهیم چرا که بهتر از این اپوزیسیون داخلی پیدا نمی‌کنیم که موقعیت و جایگاه نیز داشته باشد. احمدنژاد خودش را به یک تله انفجاری وارد می‌کند که ممکن است به مرگ سیاسی‌اش ختم شود .

محسن هاشمی و عارف فقط می توانند انتخابات را گرم کنند
کنعانی مقدم درباره حضور افرادی مثل پزشکیان، عارف و هاشمی در عرصه انتخابات با بیان اینکه همه هیزم انتخابات هستند و فقط می تواند انتخابات را گرم کنند، ‌بیان کرد:‌ در عین حال اصلاح طلبان اعتماد عمومیشان را از دست داده‌اند و باید به دنبال اعتمادسازی بروند. کسی می‌تواند این اعتماد را جلب کند که یک شخصیت کاریزماتیک باشد تا مردم به آن اقبال کنند در غیر این صورت این افرادی که اکنون مطرح هستند نمی توانند یک تغییر فاز ایجاد کنند که با این تغییر فاز رای خاکستری به سمت آنها حرکت کند.

منبع:خبر آنلاین
انتشار یافته: ۳
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
علیرضا
|
-
|
۰۹:۵۲ - ۱۴۰۰/۰۲/۱۲
0
0
این آقای عارف همونی نیست که پسرش می گفت من ژن خوب هستم . فرزندشان بروند در جامعه بگردند و ژن خوب ها را برای رای دهی جمع کنند .
ناشناس
|
-
|
۱۰:۴۸ - ۱۴۰۰/۰۲/۱۲
1
0
متاسفم برات بااین اظهارنظرتون دکتراحمدی نژادپایگاه وجایگاه مردمی داردچراصلاحیت نشه خیلی دلتون بخوادکه ایشان واردعرصه بشه شمابااین برچسبهامحبوبیت دکتررادربین مردم بیشترمی کنیدنجات کشورباایشان امکان پذیراست
حسن فتحی
|
-
|
۰۹:۱۹ - ۱۴۰۰/۰۲/۱۵
0
0
سلام
تنها چیزی که می توانم بگویم این است خداوند احمدی نژآد را شفا دهد.
نام:
ایمیل:
* نظر:
تازه‌های کسب و کار
عکس خبری