کد خبر: ۲۵۲۵۴۹
تاریخ انتشار: ۱۱ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۱:۳۳
گروگانگیر پسر 7 ساله در شیراز دستگیر شد.
کودک 7 ساله شیرازی پس از 5 روز اسارت در دخمه آدم ربا به آغوش خانواده بازگشت.

فرمانده انتظامی "پاسارگاد" گفت: با تلاش ماموران پلیس آگاهی این شهرستان، کودک 7 ساله‌ای که 5 روز پیش مفقود شده بود از چنگال آدم ربا رها و به آغوش گرم خانواده بازگشت.

به گزارش رکنا، سرهنگ "مصطفی توکلی"  در تشریح این خبر اظهار داشت: در تاریخ 5 اردیبهشت ماه سال جاری خانواده‌ای با نگرانی و اضطراب به کلانتری 11 شهرستان "پاسارگاد" مراجعه و اعلام کردند که فرزندشان که پسری 7 ساله است گم شده که بلافاصله تیم ویژه‌ای از ماموران تحقیقات خود را برای پیدا کردن کودک آغاز کردند.

5 روز اسارت کودک 7 ساله در دخمه گروگانگیر / در شیراز رخ داد
وی افزود: ماموران انتظامی در بررسی‌های اولیه و تحقیقات فنی و تخصصی مطلع شدند که کودک 7 ساله توسط راننده یک دستگاه وانت نیسان ربوده شده و در حال حاضر در شهرستان "اقلید" استان فارس در یک منزل مسکونی نگهداری می‌شود.

فرمانده انتظامی شهرستان "پاسارگاد" با بیان اینکه کارآگاهان پلیس آگاهی با اخذ نیابت قضائی به شهرستان اقلید اعزام و در یک عملیات منسجم و ضربتی آدم ربا را دستگیر کردند، گفت: کودک 7 ساله ربوده شده آزاد و به آغوش گرم خانواده بازگشت

سرهنگ "توکلی" با اشاره به اینکه گروگانگیر 28 ساله علت و انگیزه خود را استفاده از کودک در انجام امور چوپانی عنوان کرد، گفت: متهم پس از سیر مراحل قانونی روانه زندان شد.

این مقام انتظامی خاطر نشان کرد: پلیس شهرستان پاسارگاد اجازه نخواهد داد که مجرمان و مخلان نظم و امنیت عمومی آسایش شهروندان را برهم زنند و در صورت بروز هرگونه اقدام غیرقانونی با هنجارشکنان برخورد قاطع می‌کند.
نام:
ایمیل:
* نظر:
تازه‌های کسب و کار
عکس خبری