کد خبر: ۲۵۲۵۱۳
تاریخ انتشار: ۱۱ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۰۷:۰۲
پایگاه خبری اعتدال_روزنامه ایران نوشت:واکسیناسیون کرونا در حالی وارد فاز دوم و همگانی شده است که این روزها اخبار  ناخوشی از برخی سوءاستفاده‌ها از دریافت خارج از نوبت واکسن توسط برخی مدیران حوزه شهری و رؤسای برخی بیمارستان‌ها به گوش می‌رسد. اواخر هفته گذشته نیز در رسانه‌ها  استفاده خارج از نوبت برخی کارکنان شهرداری منطقه 6 تهران از سهمیه واکسن پاکبانان و برکناری رئیس بیمارستان مدرس در تهران
خبرساز شد.  این دومین بار است که اخباری  مبنی بر «واکسن‌خواری» از سوی مدیران شهرداری منتشر می‌شود. برخی از کاربران در اعتراض به آنچه واکسن خواری بیان می‌کنند نسبت به عملکرد وزارت بهداشت در حفظ حریم خصوصی به منظور عدم درج اطلاعات دریافت کنندگان واکسن اعتراض داشتند. پیروز حناچی شهردار تهران در این باره افزود :«‌پیرو بررسی‌ها درباره‌  تخصیص واکسن‌ها، تاکنون معاون و رئیس خدمات شهری یکی از مناطق به دلیل اهمال در نظارت و چند نفر از پرسنل نواحی به دلیل تزریق غیر قانونی واکسن، عزل و به مراجع نظارتی معرفی شدند. پیگیری سختگیرانه برای شناسایی و برخورد با دیگر خاطیان احتمالی ادامه دارد. وی افزود: ‏از رسانه‌ها بابت حساسیت‌ها ممنونم. دستور دادم اسامی دریافت‌کنندگان در سایت ‎شفاف بارگذاری شود.»
در همین زمینه  رسانه‌ها نوشتند: «در فهرست 179 نفره پاکبانان، تعدادی از افراد خانم هستند این در حالی است که در پایتخت هیچ پاکبان زنی وجود ندارد.» بر اساس این گزارش تزریق سهمیه واکسن پاکبانان به ده‌ها کارمند یا خانواده و نزدیکان  شهرداری منطقه 6 تهران به اسم پاکبان در حالی صورت گرفته که با دستور شهردار تهران خاطیان در جریان تزریق سهمیه واکسن کرونا عزل شدند.  
نام:
ایمیل:
* نظر:
تازه‌های کسب و کار
عکس خبری