کد خبر: ۲۵۲۴۹۹
تاریخ انتشار: ۰۹ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۵:۱۸
عضو هیات عالی نظارت بر انتخابات شورا‌های اسلامی شهر و روستای استان اصفهان، گفت: کسانی که به رد صلاحیت خود معترض هستند اعتراض خود را به هیات نظارت استان اعلام کنند و این هیات از فردا ۱۰ اردیبهشت کار خود را برای رسیدگی به شکایات داوطلبان آغاز خواهد کرد و به شکایت داوطلبان طبق قانون رسیدگی می‌شود.

عضو هیات عالی نظارت بر انتخابات شورا‌های اسلامی شهر و روستای استان اصفهان گفت: طبق خبر‌های دریافتی صلاحیت ۱۱ نفر از اعضای شورای شهر فعلی اصفهان در هیات‌های نظارت شهرستان رد شده است.

به گزارش ایسنا، رحمت الله فیروزی درباره خبر‌هایی مبنی بر رد صلاحیت تمام اعضای شورای شهر اصفهان، اظهار کرد: طبق خبر‌های دریافتی که به بنده رسیده است صلاحیت ۱۱ نفر از اعضای شورای شهر فعلی اصفهان در هیات‌های نظارت شهرستان رد شده است، اما پرونده این افراد در هیات عالی نظارت بر انتخابات استان بررسی مجدد خواهد شد.


وی افزود: عصر امروز جلسه‌ای در هیات نظارت بر انتخابات شورا‌های شهر استان خواهیم داشت و موارد مطروحه درباره رد صلاحیت‌ها را بررسی خواهیم کرد.

عضو هیات عالی نظارت بر انتخابات شورا‌های اسلامی شهر و روستای استان اصفهان، خاطرنشان کرد: کسانی که به رد صلاحیت خود معترض هستند اعتراض خود را به هیات نظارت استان اعلام کنند و این هیات از فردا ۱۰ اردیبهشت کار خود را برای رسیدگی به شکایات داوطلبان آغاز خواهد کرد و به شکایت داوطلبان طبق قانون رسیدگی می‌شود.

نام:
ایمیل:
* نظر:
تازه‌های کسب و کار
عکس خبری