کد خبر: ۲۵۲۴۵۰
تاریخ انتشار: ۰۸ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۱:۱۰
عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی:
تولید10خودرو در سایپا برای پاسخگویی به ذائقه مشتریان است


عضو کمیسیون انرژی مجلس با اشاره به برنامه مدیران سایپا برای تولید و عرضه 10 خودروی جدید در سال جاری و 2 سال آینده گفت: تولید و عرضه 10 خودرو از سوی سایپا در راستای جلب رضایت و ذائقه مشتریان است.

به گزارش اعتدال، مصطفی نخعی نماینده نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه صنعت خودرو ما به‌رغم تحریم‌های شدید آمریکا فعالیت خود را با جدیت ادامه داد، گفت: خوشبختانه با مدیریت خوب مدیران خودروساز از جمله سایپا این صنعت مهم و استراتژیک متوقف نشد و این نشان‌دهنده عزم و اراده متخصصین، جوانان نخبه و دانشمند ایرانی است.

وی افزود: مدیران خودروساز در هر شرایطی تولید خودرو را ادامه دادند و در واقع این نشان‌دهنده نبوغی بود که در صنعت خودرو وجود داشت و مسیر رشد و پیشرفت را با ادامه تولید فراهم کرد.

عضو کمیسیون انرژی مجلس با اشاره به طراحی و تولید پلت فرم‌های جدید خودرو در صنعت خودروسازی از سوی شرکت سایپا عنوان کرد: ‌استمرار تولید پلت فرم‌های قدیم و طراحی پلت فرم‌های جدید در این شرایط سخت، جای تقدیر و تشکر دارد و نشان‌دهنده تلاش و نبوغ متخصصین و مدیران خودروساز کشور است.

نخعی افزود: با وجود انتقاداتی که به صنعت خودرو وارد است با این حال استمرار تولید و متوقف نشدن این صنعت حتی در شرایط تحریم از اهمیت به سزایی برخوردار است.

وی با اشاره به اقدام سایپا برای تولید 10 خودروی جدید در سال جدید و 2 سال آینده گفت: برای تنوع بخشیدن به سیر تولید خودرو در کشور و متناسب با سلیقه و ذائقه افراد و مشتریان این اقدام سایپا دارای اهمیت به سزایی است.

عضو کمیسیون انرژی مجلس تصریح کرد: همواره تأکید بر تولید تعداد پلت فرم خاص و عدم در نظر گرفتن سلایق مشتریان از طرف مردم مورد نقد و گلایه بوده که خوشبختانه خودروسازان ما از جمله سایپا به نوعی در سال‌های اخیر به سلایق مشتری توجه بیشتری داشته‌اند و سایپا در پاسخگویی به سلایق مشتریان پیش قدم شده است.

نخعی افزود: مدیران خودروساز باید توجه کنند به صرف اینکه برخی مدل‌ها فروش بیشتری دارد نباید اتکا کرد بلکه باید پلت فرم‌های جدید طراحی و تولید شود تا زمینه رقابت مدل‌های جدید خودرو فراهم شود.

نام:
ایمیل:
* نظر:
تازه‌های کسب و کار
عکس خبری